Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: ja.michal »

Szczęśliwe Godziny nadal są w sprzedaży, ale wyłącznie w planach taryfowych Orange Free Net. We wszystkich nowych planach internetowych jest dostęp równie do CDMA. Zapewne masz już umowę na czas nieokreślony więc może pomyśl o przedłużeniu? W twojej miejscowości (podanej w profilu - Miłostowo) powinieneś już mieć LTE.
sokratesb
Użytkownik forum
Posty: 45
Rejestracja: 2012-06-05, 18:40
Lokalizacja: Miłostowo

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: sokratesb »

Fakt. Umowa mi się skończyła już ładnych parę miesięcy temu i zbieram się, żeby wybrać się do Orange.
Z LTE może być problem, bo nie mieszkam w samym Miłostowie tylko parę kilometrów od, w lesie.
Na pewno LTE nie będzie mi tu działało bez anteny kierunkowej i nie mam zielonego pojęcia jak rozwiązać ten problem (sprawdzić czy z kierunkową będzie mi to śmigać), ale to już raczej nie ten dział. Dzięki za pomoc!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Orange Freedom Pro - Szczęśliwe godziny

Post autor: matek451 »

do Orange to zanieś wypowiedzenie tej obecnej, nędznej umowy. Po wypowiedzeniu skontaktuj się z DUK Orange i negocjuj 30% rabat w ofercie Internet LTE dla domu za 59,90. Za czterdzieści parę zł. otrzymasz 150GB w strefie domowej z pełną prędkością+60GB poza nią. Szczęśliwe godziny 0-8 za darmo i drugi SIM. Do tego za 149 zł ( lub jeszcze mniej) B315 z tabletem Lenovo TAB2A8 lub za 249 zł( lub taniej) MF283+ z TAB2A10. Zasięg LTE w Orange jest z BTS-a LTE800Orange w Lewicach. Potrzebne 2xATK-20. Na 3G zasięg z sieci NetWorks na UMTS900 z BTS Kwilicz ,Lewice lub Kaliska, antena taka sama tylko pojedyńcza.
ODPOWIEDZ