[OFP] Niska prędkość i duże opóźnienie w grach.

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Simonel
Stały użytkownik forum
Posty: 84
Rejestracja: 2008-08-07, 16:52
Lokalizacja: Earth/Europe/Poland

Re: [OFP] Niska prędkość i duże opóźnienie w grach.

Post autor: Simonel »

Witam, znów od bodajże 18-19 Lipca br. internet działa koszmarnie ... Pingi od 120+ do 600ms, do tego często gubi pakiety, prędkości 10-20KB/s ... Nie idzie z internetu korzystać; czytałem na forum Orange inni też mają takie problemy jak ja, zastanawia mnie kiedy oni coś z tym zrobią, pisałem już 2x do BOK, 0 odzewu, dzwoniłem do nich, mówili, że pewnie coś u mnie (parodia normalnie) ... szlak mnie już powoli trafia ;/ Ma ktoś z Was również taką sytuację?
Simonel ^^
em1L
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2009-01-21, 21:25
Lokalizacja: Dzierzgoń

Re: [OFP] Niska prędkość i duże opóźnienie w grach.

Post autor: em1L »

U mnie często jest tak samo, ale chociaż po kontakcie z bok'iem orange przyznali rabat za czerwiec -25zł, a teraz w lipcu -30zł.

Musze jeszcze sprawdzić na innym ustawieniu anteny, na innego bts'a nakierować to może będzie coś innego.
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: [OFP] Niska prędkość i duże opóźnienie w grach.

Post autor: DejaVu »

Simonel pisze:Ma ktoś z Was również taką sytuację?
Wakacje są ,pogoda do bani to i ludki na necie siedzą ;) po 3latach w Orange przeszedłem do Plusa i czuję różnicę :ok: oczywiście nie chcę tu robić reklamy , gdyż w innych regionach może być zupełnie inaczej :facepalm: Sam jestem graczem growym :hyhy: ale w lato wolę posiedzieć z wędką nad rzeczką ,zimą zresztą też łowię . Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ