[OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: onken »

To weź nową umowę, pewnie lepiej na tym wyjdziesz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Od ręki oferta dla ludzi z ulicy, za 59,90 masz 150GB+60GB poza strefą domową. Noce 0-8 poza limitem za free. Do tego zestaw Lenovo TAB2A8 z routerem MF283+ za 99 zł9 sprzęt wart 800-900 zł). Na dodatek 4 m-ce za darmo co daje opłatę średnio 50 zł m-c. Ta panienka z DUK chyba się z choinki urwała. Twardo stawiasz sprawę, rabat 30% na usługę. Limity i sprzęt taki sam ale negocjowałbym jeszcze taniej niż za 99 zł, łaski nie robią.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: onken »

Nie od dzis wiadomo ze czesto umowy dla nowych są lepsze niz przy przedluzeniu...
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: jarek7714 »

onken pisze:Nie od dzis wiadomo ze czesto umowy dla nowych są lepsze niz przy przedluzeniu...
Nie zawsze, gdyż operator opiera się na twardych danych, którymi dysponuje mając klienta u siebie x-miesięcy (jest to zależne od intensywności korzystania z usługi, dla nowych przyjmowane są wartości średnie-przecież wiadomo że nie na każdym abonencie się zarabia tyle samo przy takiej samej wysokości abonamentu, ba na niektórych operator tylko traci-zwłaszcza to dotyczy voice).
jareq
TheMicek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2014-05-21, 07:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: TheMicek »

Rozmawiałem z DUK Orange. W tym momencie max bez sprzętu to 40 GB za 26 zł plus druga karta 5 zł, czyli łącznie 31 zł. Do tego szczęśliwe godziny. Napisałem to tylko dlatego, żeby nie tracić czasu na rozmowy z nimi bo nie ma o czym rozmawiać :) Wyższe oferty z nielimitowanym LTE wychodzą lepiej zamawiając przez stronę dla nowych z 4 miesiącami gratis, bo pani uważała że cena np. 59 90 jest nie do ruszenia. Możemy ewentualnie porozmawiać o jakimś rabacie na sprzęt i o zwiększeniu limitu. Pozdrawiam
Duriel
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2010-07-10, 23:37
Lokalizacja: ryry

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Duriel »

Orientuje się ktoś co może zaoferować DUK przy umowie na 2 lata bez sprzętu? Aktualnie mam Orange free net 59,90, 36gb i płacę 28zł + 5zł za szczęśliwe godziny. Umowa kończy mi się za 36 dni.
ODPOWIEDZ