Przesiadka z OFP , na Orange freenet

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: Throu »

RTbingo pisze:Zaproponował mi 20GB za 29,95 ale mówił, że w każdej chwili mogę do nich zadzwonić i przejść na wyższą ofertę 49GB za 44,95 co dziś zrobię i od nowego okresu rozliczeniowego (6 sierpień) wejdzie w życie mi ta umowa.Wiem, że te warunki są beznadziejne
Nic lepszego nie da się już ugrać odkąd zlikwidowali 80% rabatu, także i tak nie masz co narzekać, choć wiadomo, że żal tego 17,98 pln /49 GB.
Awatar użytkownika
zurek
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1018
Rejestracja: 2012-12-02, 19:51
Lokalizacja: Olecko

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: zurek »

Byłem dzisiaj w salonie Orange, bo za miesiąc kończy mi się umowa i koleżanka która tam pracuje przełączyła mnie do DUK... Zaoferowano mi 49GB za 44,95zł oraz 70GB za 63zł...
ZTE MF258

PLAY Internet Domowy
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: ja.michal »

zurek, na ile? Ze sprzętem?
Awatar użytkownika
zurek
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1018
Rejestracja: 2012-12-02, 19:51
Lokalizacja: Olecko

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: zurek »

ja.michal pisze:zurek, na ile? Ze sprzętem?

Bez sprzętu...

49GB na 24 miesiące

70GB na 18 miesięcy
ZTE MF258

PLAY Internet Domowy
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: ja.michal »

Czyli standardowo. Te 49 GB z ulicy się dostaje, a do opcji 70 GB dali 30% zniżki.
RTbingo
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-06-14, 12:54
Lokalizacja: Karszewo

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: RTbingo »

No niestety. A jeszcze mam pytanie konsultant zaproponował mi 21Gb za 30 zł i mówił, że jak mi ta ilość GB nie będzie wystarczała to mogę w każdej chwili do nich zadzwonić i wziąć ofke 49Gb za 44,95 czy to prawda? Chciałem dziś się dowiedzieć tego w BOK ale nikt nie odbierał tylko cały czas ta muzyczka...
Ostatnio zmieniony 2014-07-13, 17:57 przez RTbingo, łącznie zmieniany 1 raz.
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: Throu »

ja.michal pisze:Te 49 GB z ulicy się dostaje
Z ulicy dostaje się 35 GB (w promocji 50% mniejszy abo przy umowie na 2 lata), 49 GB dostępne tylko dla przedłużających (poprzez DUK)
RTbingo pisze:konsultant zaproponował mi 21Gb za 30 zł i mówił, że jak mi ta ilość GB nie będzie wystarczała to mogę w każdej chwili do nich zadzwonić i wziąć ofke 49Gb za 44,95 czy to prawda?
Tak. Przy migracji z niższego abo na wyższy zmiana zawsze jest możliwa. W odwrotnym kierunku już nie :hyhy:
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: krystianb »

Throu pisze:Tak. Przy migracji z niższego abo na wyższy zmiana zawsze jest możliwa. W odwrotnym kierunku już nie
Tylko ja bym nie był taki pewien, czy po zmianie abo na wyższy nie przepadnie zniżka na abonament i pójdzie za zwykłą cenę.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
RTbingo
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-06-14, 12:54
Lokalizacja: Karszewo

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: RTbingo »

Dobra to jutro z samego rańca może uda mi się do nich dodzwonić i zmienię sobie tą ofkę na wyższą ilość GB i dam znać na forum co i jak.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: ja.michal »

Throu, no tak, więcej GB.
RTbingo
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-06-14, 12:54
Lokalizacja: Karszewo

Re: Przesiadka z OFP , na Orange freenet

Post autor: RTbingo »

krystianb pisze: Tylko ja bym nie był taki pewien, czy po zmianie abo na wyższy nie przepadnie zniżka na abonament i pójdzie za zwykłą cenę.
Dziś dodzwoniłem się do działu sprzedaży i konsultantka powiedziała że da sie przejść na wyższy abonament i nie traci się przy tym zniżek. Pozostał mi jeszcze sprawdzić zasięg sieci 3G i zakup sprzętu z obsługą 3G.


Edit:Zastanawiam się nad kupnem Huawei B593S-22 ale ten model jest dosyć drogi ok.700zł nie ma jakiegoś innego routera w nieco mniejszej cenie, który by obsługiwał 3G ?

Edit: Kupiłem router HUAWEI CPE B593, wcześniej działał on na sieci Plus teraz po włożeniu karty z sieci Orange wykrywa kartę onange (prosi o podanie kodu PIN) ale nie łączy się z internetem Zasięg WCDMA mam 1 kreskę. Jakies pomysły dlaczego się tak dzieje wydałem 500zł na ten router a teraz mam go nie używać i kupić inny ?
ODPOWIEDZ