Funbox - 2 urządzenia i ping skacze.

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mateusz512
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2016-10-19, 17:41

Funbox - 2 urządzenia i ping skacze.

Post autor: mateusz512 »

Dzień Dobry, zawitałem tutaj do was ponieważ mam problem z neostradą którą przedłużyłem rok temu i wzywałem techników kilka razy ale nic się nie poprawiło. Mianowicie chodzi o to że odbiornik mam wbudowany w ścianę sąsiedniego budynku, stoi tam w oknie funbox i leci po wifi do Repeatera TP-LINK RE200 u mnie w domu a potem przez wifi do mojej karty sieciowej TPLINK TL-WN722N podłączonej do komputera. Problem w tym że gdy komputer jest włączony jest okej, ping w porządku i prędkość również. Ale gdy podłączy się ktoś z domu po wifi np. telefonem już zaczyna się problem w postaci skakającego pingu nawet ponad 1000ms i wraca na 78-120 i po chwili znów skacze. Nie wiem co może być powodem tego problemu, podejrzewałem że to ten TP-LINK ale nie wiem, wydaje się być w porządku. Zauważyłem także że Telefon łapie wifi w częstotliwości 5Ghz a karta sieciowa 2.4Ghz.
Proszę o pomoc bo męczę się już z tym ponad rok a zostało mi jeszcze pół roku.
mateusz512
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2016-10-19, 17:41

Re: Funbox - 2 urządzenia i ping skacze.

Post autor: mateusz512 »

Dodam jeszcze że na telefonach jak i komputerze co jakiś czas rozłącza wifi.
ODPOWIEDZ