Jaki wybrać internet na wsi?

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
d3n3k
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-03-24, 15:12

Jaki wybrać internet na wsi?

Post autor: d3n3k »

Witam od tygodnia mam straszne problemy z moim aktualnym operatorem czyli multimedią. Mieszkam w woj. Łódzkim gmina Strzelce, Sójki. Chce zmienić internet najchętniej na lte bo myślę, że to będzie najlepszym rozwiązaniem ale nadal nie wiem jakiego operatora wybrać. Cała moja rodzina ma telefony w plusie więc miałbym jakiś tam rabat ale potrzebuje internetu bez limitu a jak się orientuje plus takiego nie ma :/ POMOCY co wybrać?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki wybrać internet na wsi?

Post autor: matek451 »

Plus ma pozwolenia na BTS LTE800Sferii i LTE1800aero2 w Strzelcach, działa raczej tylko wolne LTE800 sferii i już wiesz ze Plusa nie wybierasz, masz zresztą telefon w Plusie to zrób test LTE na zewnątrz , na telefonie aplikacja Network Cell Info pokaże dane BTS-a i parametry sygnału LTE, do tego speedtest. Możliwe że uda się skorzystać z LTE1800Aero2 z Kutna, ale tam BTS-y są przeciążone. Na tym terenie numerem jeden jest Play,posiada BTS w Strzelcach, działają na nim LTE1800, LTE800 i LTE2100 , możliwe ze i LTE2600. Oferuje agregację pasm LTE-A. W Play nielimitowany internet LTE masz bez umowy za 5 zł/m-c. Sprzęt kupujesz sam. Zrób testy na karcie internetowej Play na telefonie. Jesli abonament to za 69,99 z B618 za 99 zł. W Strzelcach własny BTS LTE800 ma też T-Mobile, podobnie testuj. w t-mobile oferta abonamentowa za 59,99/79.99 z routerem b525. No i oczywiście musisz się liczyć z koniecznością zakupu anteny zew. na wybrane pasmo. Reasumując wybierałbym między Play a T-mobile.
ODPOWIEDZ