[SPRZEDAM] ZTE MF286 LTE + 2x ATK 504 + 2x 5m SMA

Ogłoszenia kupna, sprzedaży i zamiany akcesoriów bezprzewodowych oraz oferty pracy związane z tematyką forum (modemy i anteny GSM / GPRS / EDGE / UMTS / HSDPA / HSUPA, karty radiowe WLAN/ WiMAX, tunery satelitarne DVB-S / DVB-T itp.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
orlicki12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2018-11-16, 17:01

[SPRZEDAM] ZTE MF286 LTE + 2x ATK 504 + 2x 5m SMA

Post autor: orlicki12 »

Witam. Mam na sprzedaż Router LTE ZTE MF286, dwie anteny ATK 504 oraz dwa kable o długości 5m do podłączenia routera z antenami. Router posiada baterię podtrzymującą prace po zaniku zasilania. Router sprawny jednak posiada kilka zabrudzeń na obudowie oraz brakuje zaślepek od złącz antenowych. Na części z diodami nadal jest naklejona fabryczna folia. Anteny sprawne, obudowy całe, jedynym mankamentem jest to, że trochę zżółkły od słońca, nie wpływa to jednak w żaden sposób na ich działanie. Do anten dorzucam uchwyty służące do zamocowania ich do uchwytu antenowego oraz dwa kable o długości 5m zakończone wtykiem SMA.
Sprzedaję ponieważ wybudowali w mojej okolicy sieć światłowodową, gdyby nie to nadal bym pewnie korzystał z tego zestawu. Zestaw pracował w stosunkowo trudnym, górskim terenie jednak bez problemu wyciągał 150Mb/s.
Cena zestawu - 450zł. Cena do negocjacji, mogę sprzedać osobno router osobno anteny z kablami.
ODPOWIEDZ