Światłowód od Nexery

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

Ronifcb
Stały użytkownik forum

Re: Światłowód od Nexery

Postautor: Ronifcb » 2021-02-23, 10:41

Myśle ze pod Netią.Wpisz sobie w UPC dowolny adres gdzie juz jest swiatło na stronie Nexery i zobaczysz ceny:0 Mysle ze Netia bedzie miała najlepsze ceny.Z t mobile nie wiadomo bo trzeba łaczyc sie z konsultantem .Tazke onie tez na pewnmo kasuja cos extra.Na tą chwile najlepiej wychodzi RFC lub orange z tym ze routing we orange jest słaby.Natomiast t mobile podobno nie daje nawet adresu publicznego ,wiec to porazka po całości.

krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-junior

Re: Światłowód od Nexery

Postautor: krychxagg » 2021-02-23, 22:52

Faktycznie UPC najdroższe utrzymanie łącza. Orange też przeczytałem że w grach online na światłowodzie ma skoki pingu. T-Mobile tak jak mówisz, a Plus ma ponoć 15zł za utrzymanie łącza.
Dziś podpytałem znajomego i mówił że raczej na Słupnie Plus będzie hulał, ale Solorz pod swoją marką Petrotela ich będzie u nas sprzedawał bo mają routing z Płocka (też kijowy niestety czasami). Plus wypadnie wtedy najkorzystniej cenowo, a 1gb/s w Słupnie nie będzie i tak, u nas ma być do 600mb tylko, nie wiem jak reszta sieci Nexery.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573

Wróć do „Internet bezprzewodowy - pozostałe zagadnienia”