internet neostrada czy radiowy

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
andrzej.sul
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2006-02-07, 16:32
Lokalizacja: Kraków

internet neostrada czy radiowy

Post autor: andrzej.sul »

prosze powiedzcie mi czy wolicie neostrade czy np.bluconekt. proze powiedzcie mi co jest szybsze. mam blue conekt i nie wiem czy nie wziąć neostrada , chce wiedizec.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet neostrada czy radiowy

Post autor: zDaleKi »

andrzej.sul pisze:prosze powiedzcie mi czy wolicie neostrade czy np.bluconekt. proze powiedzcie mi co jest szybsze. mam blue conekt i nie wiem czy nie wziąć neostrada , chce wiedizec.
Łącza komórkowe typu np. blueconnect są z założenia przeznaczone dla osób które:
1) nie mają innej możliwości podłączenia do interenetu,
2) lub często przemieszczają się w różne miejsca i potrzebują "mobilnego" łącza.

Jeżeli masz możliwość podłączenia do neostrady, to myślę, że mimo wszystko ona jest szybsza i nie ma takich śmiesznych limitów.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
andrzej.sul
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2006-02-07, 16:32
Lokalizacja: Kraków

Re: internet neostrada czy radiowy

Post autor: andrzej.sul »

mugłby mi ktoś powiedzieć jaka była jego maksymlna predkość pobierania pliku z intenretu . JAKA PRZEZ NEOSTRADA A JAKA PREZ BLUOCNEKT ALBO IPLUS LUB ORANGE .
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet neostrada czy radiowy

Post autor: zDaleKi »

andrzej.sul pisze:mugłby mi ktoś powiedzieć jaka była jego maksymlna predkość pobierania pliku z intenretu . JAKA PRZEZ NEOSTRADA A JAKA PREZ BLUOCNEKT ALBO IPLUS LUB ORANGE .
Max to max ;) Nie ma za bardzo o czym pisać ;)
Maksymalna zawsze zależy od "rodzaju" neostrady. Jeżeli masz Neo 256 to max czasem tyle bywa ;)
Tak samo z łączami komórkowymi dla GPRS przykładowo jest to max ok 56kb/s,
dla EDGE odpowiednio więcej. Ale o tym możesz poczytać na forum internetu komórkowego.

Polecam: Obrazek Szukaj tematow na forum
Ostatnio zmieniony 2006-07-07, 11:09 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ