bluetooth i programem nokia pc suite

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adamm4

Re: bluetooth i programem nokia pc suite

Post autor: Adamm4 »

Witam
Mam problem z bluetooth i programem nokia pc suite - po wgraniu bluesoleil 1.6 wszystko działa tzn. komunikacja komputer - nokia 6021 - można przesyłać pliki urządzenia się widzą, komunikacja komp - słuchawka bt - przez skype'a można rozmawiać - nistety nie mogę uruchomić połączenia w nokia pc suite. Zainstalowałem inne oprogramowanie widcomm 5.0 (ogromny kombajn) odinstalowując oczywioście bluesoleil - po trzeciej próbie udało się - ale komunikacja komp - nokia nie działa poprawnie połączenie jest utworzone ale za moment następuje rozłączenie, komunikacja komp - słuchawka bt działa poprawnie no i oczywiście nokia pc suite nie może utworzyć połączenia - nie widzi telefonu a komunikat - sprawdź sterowniki. Czy macie jakiś pomysł ???
Pozdr.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: bluetooth i programem nokia pc suite

Post autor: zDaleKi »

Przenoszę to pytanie, bo już znacznie wykracza on poza internet "komórkowy".

Co do samego pytanie, to pc suite tak już ma i najlepiej współpracuje z modułem BT produkcji Nokii. Z innym przeważnie nie działa. Z moim BT z Allegro do którego miałem oryginalnie soft bluesoleil (czy jak to się tam pisze) też nie działa.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ