bluesolei problem z przesylaniem danych THX zgóry !

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
classic
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-08, 17:55
Lokalizacja: Poznań

bluesolei problem z przesylaniem danych THX zgóry !

Post autor: classic »

witam
mam problem kupilem BLUETOOTH Dongle z oprogramowaniem Bluesolei problem tkwi w tym ze sparowalem kompa z telefonem (sagem MY301X) i wykrywa go ale nie wiem jak przeslac pliki typu gify,muzyka do telefonu !! odwrotnie dziala z telefonu do kompa, próbuje przeciagnac ,opuscic do głównego okna oprogramowania Bluesolei ale chyba nie tedy droga....i nic z tego ! dzieki za rade pozdrawiam [/b]

EDIT:
Tematu przesunięty z "Internetu komórkowego"
(BliSki)
Ostatnio zmieniony 2006-09-08, 19:25 przez classic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: bluesolei problem z przesylaniem danych THX zgóry !

Post autor: Jaco »

To nie jest forum poświęcone sposobom łączenia telefonów z komputerem i przesyłaniem plików z komputera do telefonu i odwrotnie.Jak sama nazwa INTERNET KOMÓRKOWY czyli łączenie się za pomocą fona i komputera z netem.
classic
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-08, 17:55
Lokalizacja: Poznań

SORRY "Jaco"

Post autor: classic »

[color=red]sorry Jaco dizisja dopiero sie zalogowalem na tym forum pierwszy raz i jak szukalem w wyszukiwarce postów "Bluesolei" to wlasnie ukazaly sie same tematy tutaj na "Internet komorkowy" jak mozesz to poradz na ktore forum mam sie przerzucic z tym tematem THX[/color]
Awatar użytkownika
etranger
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 196
Rejestracja: 2006-03-22, 22:24
Lokalizacja: Kraina Smutku

Re: bluesolei problem z przesylaniem danych THX zgóry !

Post autor: etranger »

Proponuje to forum.
Tam znajdziesz wszysciutko na ten czesto poruszany temat :)
Ostatnio zmieniony 2006-09-10, 08:44 przez etranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Regards - etranger®
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: SORRY "Jaco"

Post autor: Jaco »

classic pisze:sorry Jaco dizisja dopiero sie zalogowalem na tym forum pierwszy raz i jak szukalem w wyszukiwarce postów "Bluesolei" to wlasnie ukazaly sie same tematy tutaj na "Internet komorkowy" jak mozesz to poradz na ktore forum mam sie przerzucic z tym tematem THX
W pierwszym wątku powinno się coś <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font>.
ODPOWIEDZ