Cisco Aironet AP1230B- problem przy puTTY

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ketyn92
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-03-19, 22:37
Lokalizacja: Szczecin

Cisco Aironet AP1230B- problem przy puTTY

Post autor: ketyn92 »

Siemka, dostałem niedawno takie coś i switch serwerowy Catalyst 3560. Kabel konsolowy jest oryginalny, ale iż nie posiadam portu COM w moim lapku to dokupiłem przejsciówkę USB->COM (HL-340) . Na początek podłączyłem switch. Odpaliłem puTTY, i po bootowaniu wszystko chodziło cacy, IOS się załączył, dało się wpisywać komendy. Przyszła pora na AP, i tu zaczyna się problem bo puTTY wyszukał, pokazało się czarne okienko. I koniec. Nic. żaden klawisz nie działał. zacząłem wciskać co się da i po naciśnięciu klawisza "0" na numerycznej zaczęły wyskakiwać krzaczki [foto]. Cały czas miga Status LED na zielono, jak podłączyłem Ethernet to zaczęła mrugać zielona Ethernet LED. Wysyłałem pakiety ale zero Odebranych. Zobaczyłem nową sieć Wi-fi "tsunami", połączyłem się, i znowu, ja wysyłam pakiety a nic nie dostaje. Czyli się okazuje, że jakoś tam jest skonfigurowany. A na terminalu cisza :( I dochodzimy do sedna:
Jak myślicie, czy to jest błąd przejściówki czy raczej AP idzie do lamusa?
Jakby co próbowałem też w HyperTerminalu, tam też dziwne krzaczki :/

Obrazek
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Cisco Aironet AP1230B- problem przy puTTY

Post autor: Jo_gurt »

Jak ustawiłeś COMa? 9600-n-8, 1 stop bit, no flow controll?
ketyn92
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-03-19, 22:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cisco Aironet AP1230B- problem przy puTTY

Post autor: ketyn92 »

Jo_gurt pisze:Jak ustawiłeś COMa? 9600-n-8, 1 stop bit, no flow controll?

Dokładnie tak. Tak jak było i instrukcji.
ODPOWIEDZ