Połączenie dwóch "internetów".

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Efergie
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2013-01-23, 20:49
Lokalizacja: Olsztyn

Połączenie dwóch "internetów".

Post autor: Efergie »

Witam, korzystam na moim laptopie z Aero2 i Orange Freedom Pro, jestem nałogowym graczem League of Legends i mam pytanie. Czy da się zrobić tak żeby komputer korzystał z dwóch łącz na raz? Aero zapewnia mi dobrą prędkość, niestety ping skacze od 150 do 10000, a net od Orange jedzie cały czas na limicie (8KB/s) przy czym ping na nim waha się w granicach 60-70 i grając na tym necie, gra wyłącza się przy większej jatce. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Połączenie dwóch "internetów".

Post autor: Jo_gurt »

Tak, żeby gra korzystała z obydwu na raz - nie da się.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Połączenie dwóch "internetów".

Post autor: key »

I polaczyc plusy obu tez nie.
Nie pomagam na PW.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Połączenie dwóch "internetów".

Post autor: matek451 »

Masz Orange więc czemu korzystasz z CDMA i OFP? Od dawna w olsztyńskim jest zasięg 3G. Sieć zmodernizowana w ramach NetWorks, można na UMTS2100 korzystać z HSPA+DC do 43,2 Mb/s lub na UMTS900 z HSPA+ do 21,6Mb/s. Od kiedy masz to OFP i kiedy kończy ci się umowa? Na tym forum możesz poczytać o migracji z CDMA( to już trup a nie sieć) na 3G i ofertach Orange dla klientów, którzy po wypowiedzeniu umowy uzyskali mega oferty z DUK Orange. więc poczytaj, zorientuj się w zasięgu( lub pytaj, doradzimy) i przechodź jeśli możesz na 3G. Zapewniam cię ze będziesz mógł realizować swój nałóg w LOL-a do woli bez dodatkowych zabiegów.
Awatar użytkownika
Efergie
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2013-01-23, 20:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Połączenie dwóch "internetów".

Post autor: Efergie »

Bartąg koło Olsztyna dokładnie, nie wiem czy dobrze patrzę, ale wydaje mi się że mam do nadajnika UMTS2100 2,6km w linii prostej przez las
ODPOWIEDZ