Problem z połączeniem HotSpota Włoskiego.

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Problem z połączeniem HotSpota Włoskiego.

Post autor: adziu82 »

Witam, Panowie żona łączyła się z HotSpotem włoskim na telefonie ( w sumie dwóch ) ale od dziś jest informacja, że się połączyła z tym HotSpotem, ale nie ma internetu.
Zawsze ( jak mi powiedziała ) po połączeniu się z internetem, wyskakiwało jej okienko do wpisanie jakiegoś hasło, czy tylko kliknąć aby był dostęp do neta.
Teraz nic jej nie wyskakuje, powiedziałem żeby sama otworzyła przeglądarkę i otworzyła jakąś stronkę to powinno jej się pokazać okienko to wpisania hasła, ale dalej nic.
Zaznaczę, że na komputerze ma internet z tego HotSpota i już nawet nie musi wpisywać hasła, tylko automatycznie łączy.
Ktoś może pomóc?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Problem z połączeniem HotSpota Włoskiego.

Post autor: krystianb »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vq58#t=123

Napisz po polsku, bo nie mam pojęcia z czym masz problem.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Problem z połączeniem HotSpota Włoskiego.

Post autor: adziu82 »

Nie można się połączyć :hyhy:

Starczy?
Nie wiem jak Wam to opisać, bo żona sama nie wie jak to ma mi wytłumaczyć. Piszę to co ja zrozumiałem.
Jest HotSpot, łączyła się z nim już kilka dni i za każdym razem jak chciała się połączyć to wyskakiwała strona z przeglądarki i prosiła o wpisanie hasła, a teraz już nie wyskakuje ( powiedziałem, żeby sama włączyła przeglądarkę i otworzyła jakąś stronę, sam tak robiłem jak łączyłem się w moim mieście na rynku i chciałem połączyć się z HotSpotem ). Niby jest połączenie z routerem, ale nie ma dostępu do internetu ( na komputerze jest internet z tego HotSpota ).
Tak się dzieje na dwóch telefonach. Myślałem, że jest jakaś inna opcja aby wpisać to hasło.
RAW
ODPOWIEDZ