Planet WAP-4033PE - Konfiguracja Repeatera

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kacperoo
Stały użytkownik forum
Posty: 97
Rejestracja: 2008-10-29, 14:35
Lokalizacja: Ostrzeszów

Planet WAP-4033PE - Konfiguracja Repeatera

Post autor: Kacperoo »

Witam, mam problem z konfiguracją repeatera: Planet WAP-4033PE.

Przedstawię moją sytuację i konfigurację:
Posiadam Router: TP LINK TL-MR3420 v2 na firmware: Gargoyle:1.6.1.4 (r41182) (192.168.1.1) + modem LTE USB: Huawei E3372 Hi-Link (192.168.8.1), to jest mój dostęp do routera jak i do internetu.

Router leży na parterze przy oknie. Na piętrze w drugim końcu mieszkania sygnał wifi nie dociera. Dlatego zaopatrzyłem się w urządzenie AP/Bridge/Repeater w celu zwiększenia / poszerzenia sygnału wifi.

Z rok temu miałem właśnie ten repeater prawidłowo skonfigurowany, wszystko działało jak należy (wtedy na routerze miałem soft od TP-Linka). Do teraz służył jako AP.

Teraz nie potrafię / nie pamiętam jak dobrze skonfigurować to urządzenie.
Niby ustawię w urządzeniu by była ta główna sieć ale coś nie działa.
Menu: http://images78.fotosik.pl/193/2c34a7c1652a2c6c.png


Chciałbym otrzymać pomoc i informację gdzie jakie podać IP, Hasło, DHCP (jeśli wymagane)


2. Pytanie, repeater konfiguruję poprzez LAN, jeśli było by już wszystko dobrze ustawione, repeater zwiększył by wifi, czy jeżeli podłączył bym telewizor / dekoder Lanem do repeatera miałbym dostęp do internetu?
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Planet WAP-4033PE - Konfiguracja Repeatera

Post autor: Jo_gurt »

ODPOWIEDZ