SIMLOCK Z ODU 200

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jepiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-04, 17:03

SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: jepiek »

Czy mógł by ktoś mi pomóc dając namiary na kogoś kto jest w stanie wygenerować kod do ściągnięcia simlocka na tym nieszczęsnym odu 200 od plusa. Nie interesują mnie odpowiedzi typu salon plusa po ukończeniu okresu umowy, bo to jeszcze potrwa półtora roku. Od razu uprzedzę że wkładałem drugą kartę i świeci mi na czerwono i krzyczy o kod odblokowujący.
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: makosuu »

W internetach nic nie ma, o ODU-IDU nie wiadomo za wiele, jedyny sposób to salon Plusa po umowie. Stawiam że się nabrałeś na super szybki internet od Plusa, i działa beznadziejnie i próbujesz ratować sytuacje? Jaki masz problem z tym internetem?
jepiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-04, 17:03

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: jepiek »

Pierwsze to zrywa połączenie drugie mało netu (40GB) po trzecie pozakładane blokady na prędkość itd i tp....Moja rada omijać szerokim łukiem ten badziew. A nie pójdę do servisu bo pozakładałem wyjścia na anteny,może za jakąś obudową się rozejrzę odu-100 i odu-200 są takie same....
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: makosuu »

odu-100 i odu-200 są takie same....
Nie do końca, z ODU-100 nie da się wyjąć karty bez rozkręcania go.
Ogólnie to lipa bo dopóki masz umowę to nie zrobisz nic.
Pierwsze to zrywa połączenie
Wada fabryczna niektórych. Szkoda że pozbyłeś się gwarancji, bo to ODU-IDU 200 nie jest takim złym sprzętem, inna rzecz że cena za niego jest delikatnie mówiąc... sporo za wysoka. Teraz masz bezużyteczny złom, na plusforum jest długi temat o tym.
jepiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-04, 17:03

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: jepiek »

makosuu pisze:
odu-100 i odu-200 są takie same....
Nie do końca, z ODU-100 nie da się wyjąć karty bez rozkręcania go.
Ogólnie to lipa bo dopóki masz umowę to nie zrobisz nic.
Pierwsze to zrywa połączenie
Wada fabryczna niektórych. Szkoda że pozbyłeś się gwarancji, bo to ODU-IDU 200 nie jest takim złym sprzętem, inna rzecz że cena za niego jest delikatnie mówiąc... sporo za wysoka. Teraz masz bezużyteczny złom, na plusforum jest długi temat o tym.
Ja mówię że obudowy są takie same.. A co do gwarancji to odu 200 niema żadnych plomb i jest tylko kwestia podmienienia górnej obudowy ponieważ w tej są powiercone otwory na wyjścia antenowe....
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: makosuu »

Nie miałem z tym nigdy do czynienia, ale jak w takim razie wyciąga się kartę z ODU-200 skoro ma taką samą obudowę jak 100? Te obudowy nie są takie same choć tak wyglądają na pierwszy rzut oka.
jepiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-04, 17:03

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: jepiek »

makosuu pisze:Nie miałem z tym nigdy do czynienia, ale jak w takim razie wyciąga się kartę z ODU-200 skoro ma taką samą obudowę jak 100? Te obudowy nie są takie same choć tak wyglądają na pierwszy rzut oka.
Czy ja nie dość wyraźnie napisałem że górna część obudowy ?????
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: SIMLOCK Z ODU 200

Post autor: makosuu »

Sorry, nie zauważyłem :) spokojnie.
ODPOWIEDZ