Zmiana warunków umowy T-Mobile.

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adrianmily
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2020-05-19, 14:57

Zmiana warunków umowy T-Mobile.

Post autor: adrianmily »

Witam, posiadam Internet w T-Mobile już ponad półtora roku. W grudniu 2017 wybrałem ofertę nielimitowanego internetu 20Mb/s. Wszystko było ok do czasu zakończenia umowy w grudniu 2019. Logując się na stronę routera widzę od tego momentu pasek z limitem 100 GB, czyli "nową" ofertą T-Mobile, gdzie za 60 zł jest 100 GB internetu jednak prędkość nielimitowana. Ja płacę 45 zł/ msc i się zastanawiam, czy rzeczywiście T-Mobile zmieniło mi warunki umowy na ograniczoną ilość danych? Nie mogę znaleźć umowy, ale pewnie jest zapis, że po wygaśnięciu umowy mogą przejść na inną ofertę? Prędkość mam 20 Mb/s i nie drgnie więcej, więc trochę nie fair byłoby, gdyby nałożyli mi limit na dane a nie zdjęli limitu prędkości. Pytam się bo pobieram duży plik i zbliżam się do wykorzystanych 100 GB i zastanawiam się czy internet zwolni. Jedni piszą, że umowa jest na takich samych warunkach, inni, że nie.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Zmiana warunków umowy T-Mobile.

Post autor: dzejk »

Pierwsze słyszę, żeby operator ingerował w router. Raczej ktoś z domowników zrobił Ci psikusa ;)
Po 2 latach przechodzisz z automatu na bezterminową na tych samych warunkach.
Zamiast pisać na forum skontaktuj się z operatorem i wyjaśnij sprawę. W końcu to Ty im płacisz.
adrianmily
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2020-05-19, 14:57

Re: Zmiana warunków umowy T-Mobile.

Post autor: adrianmily »

dzejk pisze:Pierwsze słyszę, żeby operator ingerował w router. Raczej ktoś z domowników zrobił Ci psikusa ;)
Po 2 latach przechodzisz z automatu na bezterminową na tych samych warunkach.
Zamiast pisać na forum skontaktuj się z operatorem i wyjaśnij sprawę. W końcu to Ty im płacisz.
Napisałem i masz rację, umowa zostaje tak jak jest. A co do tego lejka, to na routerze B525 po wejściu w panel administratora w zakładce statystyka jest pasek danych z limitem 100 GB, wcześniej go nie było - nie zmyślam :) temat do zamknięcia:)
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Zmiana warunków umowy T-Mobile.

Post autor: dzejk »

To jest tylko licznik danych, nie ma on wpływu na żaden lejek. Zresztą możesz go sobie dowolnie przestawiać.
ODPOWIEDZ