Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem?

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Luka1
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2020-08-11, 09:41

Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem?

Post autor: Luka1 »

Cześć,
zakupiłem w play sprzęt: Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Utworzylem wlasne login i haslo na tenda. Telefony łącza sie z wifi tendy ale mam problem z czterema dekoderami nc + gdzie po wpisaniu hasla wyskakuje że jest nieprawidlowe. Dekoder pokazuje 2 paski zasięgu: tendy i huaweia. Pomocy jak to skonfigurować żeby dzialal internet tenda w calym domu? Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem internetu huaweia? Dziękuję
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem?

Post autor: radius »

Wyłącz szyfrowanie na Tendzie i zobacz czy wtedy się połączą.
Utworzyłeś login i hasło (zapewne do GUI). Mam nadzieję, że na dekoderach wpisujesz hasło WiFi, a nie te od GUI (dla Twojego bezpieczeństwa mają to być dwa zupełnie różne hasła).
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
Luka1
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2020-08-11, 09:41

Re: Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem?

Post autor: Luka1 »

Ta nazwe i hasło tendy zmieniłem na swoją nazwe i haslo w aplikacji tenda. Ustawienia bezprzewodowe. Dekodery i konsola widza ta nowa moja nazwę a haslo pokazuje ze jest nieprawidłowe. Co dziwne telefony działają. Tzn ze mam ta moja nazwe i haslo usnąć? Jak wrócić do pierwotnego z pudelka.
Luka1
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2020-08-11, 09:41

Re: Huawei 4G Router 3 Prime (kat. 19) + Tenda Nova MW6. Jak ustawić tende ażeby byla reapitetem?

Post autor: Luka1 »

Witam. Usunąłem moją nazwę i haslo. Wpisalem z pudelka dane i działa. Polaczyly mi sie wszystkie sprzęty. Dziękuję za pomoc.
Tyle sie męczyłem a to w błąd mnie prowadzil filmik instruktażowy na you tube gdzie mówią zmien dane na swoje.
ODPOWIEDZ