Proszę o pomoc

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
diablos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-07, 08:41

Proszę o pomoc

Post autor: diablos »

Witam wszystkich
przymierzam się do zakupu modemu LTE na kartę Plus bo wcześniej miałem zakupić Internet radiowy ale jest słaby i tu nachodzi pytanie bo ktoś mi powiedział, że gdy wezmę Internet w plusie będę się musiał dzielić nim z innymi i spadnie mi łącze w tej chwili buduje się obok mnie ogromne osiedle i czy w najgorszym wydaniu gdy wszyscy wezmą w plusie to czy np. spadnie mi na tyle łącze w plusie że dzieciaki sobie nie pograją a ja w tym czasie nie obejrzę sobie filmu dziękuje za odpowiedz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Proszę o pomoc

Post autor: matek451 »

A dlaczego pomysł na Plusa i gdzie z niego chcesz korzystać, to kluczowe bo Plus to najgorszy operator LTE w Polsce z niedoinwestowana siecią na LTE. W mobilnym działanie internetu zalezy od obciążenia czyli ilości klientów , Plus na LTE z reguły ma słaba infrastrukturę i niską pojemność sieci, wszystko zalezy od BTS-ów Plusa w tej okolicy. Podanie lokalizacji pozwoli sprawdzić jak to wyglada u ciebie, tak samo z innymi operatorami. Następnym krokiem jest test Plusa lub reszty operatorów w tej lokalizacji i pokazanie wyników. Do testów telefon LTE Android z aplikacją NetMonster https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=US i pokazujesz screena z niej i speedtest.
ODPOWIEDZ