Spece na Allegro.

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Spece na Allegro.

Post autor: wojteks »

lubczyk pisze:A wysyłka jest faktycznie z zagranicy a konkretnie Chin, dlatego też taka cena.
To zarobek sprzedawcy. Już pisałem jakie są koszty przesyłek z chińskich sklepów.
Zakupy w chinach to tylko płatność przez PayPal i żadna inna. Przeczytałem komentarze i utwierdziłem się w przekonaniu że to wałek żeby nie płacić prowizji allegro.

Kolejna sprawa to anulowane negatywy u wielu sprzedawców którzy proponują wynagrodzenia za unieważnienie negatywa. Od takich z wieloma unieważnionymi negatywami tez należy trzymać się z daleka (sam tego doświadczyłem przez nieuwagę).
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: krystianb »

lubczyk pisze:Nie, wyłączą w 2013 bo jednak nadawcom zależy na szybkim dotarciu ze swoją ofertą do Polaków.
Którym nadawcom? Multipleksy 1 i 2 mają częstotliwości na pokrycie prawie całej polski, a TVP ma zależeć na dotarciu s historią i kulturą, nie mówiąc już o polonii?

Ale tak czy siak 2012 to nie 2013, to jest jawne sianie paniki.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
lubczyk
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 509
Rejestracja: 2008-07-23, 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: lubczyk »

Z tym że multipleks 2 w pewnej części jest na częstotliwościach tymczasowych a co za tym idzie moce nadawania nie są także maksymalne, dlatego też tym większym nadawcom jak Polsat i TVN będzie na tym zależało.

Wiesz, mi by bardzo zależało na MUX3 z TVP2 HD które to będzie od przyszłego roku na stałe. A TVP Kultura to bardzo dobry kanał, TVP Historia natomiast podejmuje współpracę z Discovery więc jakość merytoryczna tego kanału także się zwiększy. TVP Polonia to typowa zapchaj dziura.
vectra = 300 Mbps
Vodafone + iPhone 7
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: krystianb »

lubczyk pisze:z TVP2 HD które to będzie od przyszłego roku na stałe.
Dobrze by było, ale wątpię, ile to ja już obietnic TVP się naczytałem. Przecież zanim mux3 ruszył komercyjnie to obiecany był sport i HD, a tu bum na tydzień przed odpaleniem wyłączyli w emisji testowej w poznaniu.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
gacu007
Użytkownik forum
Posty: 49
Rejestracja: 2011-12-21, 11:32
Lokalizacja: lubelskie

Re: Spece na Allegro.

Post autor: gacu007 »

wojteks pisze: Przy zakupach w sklepach chińskich towar kosztujący 20$ ma najczęściej wysyłkę rejestrowaną lotniczą za darmo.
Nie zawsze ale się zdarza.Co to byłby za zarobek.Ostatnio kupiłem jedną rzecz na ebayu za 7$ wysyłka gratis.Na kopercie cena wysyłki 16$.Nie wiem jak sprzedający na tym zarabia.A koperta jaka fajna :)
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Spece na Allegro.

Post autor: wojteks »

gacu007 pisze:Na kopercie cena wysyłki 16$
Ale to chyba dolary Hongkongu http://www.bankier.pl/inwestowanie/walu ... symbol=HKD
Czyli 7*3.44-15*0.44=24.08-7.04=17.04zł zarobku na towarze.
Nie pomagam na PW!
lubczyk
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 509
Rejestracja: 2008-07-23, 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: lubczyk »

Ale to już nie żadne obietnice. To jest pewne.

Ta.. Zaraz pewnie ktoś napisze że w Polsce nic nie jest pewne ale to jednak samo TVP chce uruchomić wyprzedzając w pewien sposób media prywatne które to nadają tylko testowo z Wa-wy.
vectra = 300 Mbps
Vodafone + iPhone 7
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Spece na Allegro.

Post autor: ra-v »

ra-v napisał/a:
Mamy LiIon i LiPoly w jednym.

Bateria litowo polimerowa też jest baterią polimerową. Więc taka nazwa jest prawidłowa.
Na oryginalnych iPhone masz LiPoly w obu miejscach.
http://allegro.pl/tuner-d...1971202681.html Fajna cena za przesyłkę ekonomiczną
Jeden użytkownik z innego forum kupił jakąś NOKLE z TV za 1zł + 85zł przesyłka. To jest cormalne, chyba zgodne z regulaminem.
Ale koleś bezczelnie kłamie, termin wyłączenia telewizji analogowej jest chyba gdzieś pomiędzy 2013 a 2014 znając polskie realia pewnie wyłączą gdzieś koło 2015...
30 sierpnia 2013
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: krystianb »

ra-v pisze:Na oryginalnych iPhone masz LiPoly w obu miejscach.
Nie zaprzeczałem, że to zamiennik vel podróba, ale dobrze, że choć łatwa do rozpoznania.
ra-v pisze:Jeden użytkownik z innego forum kupił jakąś NOKLE z TV za 1zł + 85zł przesyłka. To jest cormalne, chyba zgodne z regulaminem.
Tylko problem jak się towar nie spodoba to koszt odesłania go sprzedawcy przynajmniej dziesięciokrotnie wyższy od zwrotu. Lepie unikać takich magików, allegro też za nich się powinno wziąć.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Spece na Allegro.

Post autor: wojteks »

ra-v pisze:kupił jakąś NOKLE z TV za 1zł + 85zł przesyłka.
No dobra, tylko że przy zakupie w chinach przesyłka rejestrowana jest najczęściej gratis, a towar kosztuje tyle samo (cena +przesyłka czyli wałek ewidentny).
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Spece na Allegro.

Post autor: ra-v »

ra-v napisał/a:
Na oryginalnych iPhone masz LiPoly w obu miejscach.

Nie zaprzeczałem, że to zamiennik vel podróba, ale dobrze, że choć łatwa do rozpoznania.
Na iPhone nie ma oryginalnych nowych akumulatorów w sprzedaży, chyba że komuś nowy telefon się rozwalił w łaspkach i sprzedał go do komisu;-) Ale mimo tego nie jest nowy.
ra-v napisał/a:
Jeden użytkownik z innego forum kupił jakąś NOKLE z TV za 1zł + 85zł przesyłka. To jest cormalne, chyba zgodne z regulaminem.

Tylko problem jak się towar nie spodoba to koszt odesłania go sprzedawcy przynajmniej dziesięciokrotnie wyższy od zwrotu.
Co do kosztu - w sensie odesłania go sprzedawcy z aukcji do producenta telefonu? Takiego czegoś penie nie robi, wymienia cały telefon, a tamten wyrzuca na śmietnik, albo wkłada do szuflady, by później z 2 wadliwych zrobić 1 i sprzedać z powrotem.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Spece na Allegro.

Post autor: krystianb »

ra-v pisze:Co do kosztu - w sensie odesłania go sprzedawcy z aukcji do producenta telefonu?
Nie chodzi mi o zwrot towaru w ciągu 10 dni, jeśli taka nokla okaże się jeszcze większym badziewiem niż nam się wydawało.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ