Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
perla
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-25, 23:09
Lokalizacja: Podkarpacie

Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Post autor: perla »

Problem przedstawia się następująco: chcę przedłużyć umowę przez sklep orange.pl. Po wybraniu wysokości abonamentu, nie ważne jakiego (na załączonym obrazku OF 159), zawsze się wyświetla (na szarym tle) 0 GB limitu i 10 minut na gadanie (czyli podobnie jak powinno być dla abonamentu za 19 zł).
Problem na pewno nie dotyczy mojej przeglądarki, bo sprawdzałem na różnych. Zastanawiam się czy to coś nie tak z moim kontem na orange.pl, czy ogólny błąd w na stronie. Zauważyłem to już ponad tydzień temu i nic się nie zmieniło.
Jeden konsultant telefoniczny powiedział mi, że to błąd w ich systemie i że zostanie naprawiony (trochę to dziwne, żeby tak długo nie naprawili) i nie wie, czy przyszła by do mnie właściwa umowa. Z kolei konsultantka z chatu orange powiedziała, że na umowie powinno być wszystko w porządku.
Miał ktoś podobny problem (przedłużał w ostatnim czasie) lub wie o co chodzi?
W prawdzie można odstąpić od umowy w terminie do 10 dni przy zakupach przez internet, ale wolałbym sprawę załatwić od razu tak, jak trzeba (nie dawno przedłużyłem umowę po telefonie z centrali Orange, ale zawierała błędy i ją odesłałem).
kicek
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2009-05-11, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Post autor: kicek »

A nie łatwiej zwyczajnie pójść do salonu i podpisać umowę? Wiem, że przy zamówieniu online są zniżki, ale w salonie też są promocje na OF59 czy OF39. Chyba, że masz daleko.
perla
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-25, 23:09
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Post autor: perla »

Nie mam daleko, ale oprócz zniżki, w sklepie internetowym dają większy limit niż w salonie. Złożyłem zamówienie, jak przyjdzie błędna umowa, to nie podpiszę i wtedy dopiero wybiorę się do salonu.
Ostatnio zmieniony 2011-09-20, 08:23 przez perla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sosen86
Stały użytkownik forum
Posty: 72
Rejestracja: 2008-05-21, 19:44
Lokalizacja: lublin

Re: Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Post autor: sosen86 »

Możesz przedłużyć przez telefon - dostaniesz to samo.
perla
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-25, 23:09
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Problem z przedłużeniem przez internet umowy Orange Free

Post autor: perla »

Pytałem o ofertę konsultantkę pod numerem 510700700 (czyli do sklepu internetowego) i powiedziała, że poleca mi skorzystanie z ich strony internetowej, bo przez telefon nie dostanę tak dużego dodatkowego pakietu danych.
ODPOWIEDZ