T-Mobile - Play

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
STALKER52
Stały użytkownik forum
Posty: 101
Rejestracja: 2009-08-13, 08:29
Lokalizacja: Starachowice

T-Mobile - Play

Post autor: STALKER52 »

Witam forumowiczów. Otóż pod koniec tego miesiąca kończy mi się umowa z T-Mobile, i teraz kilka pytań jak jest z przenoszeniem numeru z T-Mobile na abonament (Ery) do Play na abonament, np. jak najlepiej dobrać termin, w dniu złożenia wypowiedzenia złożyć wniosek o przeniesienie? Czy może jakoś inaczej? I jeszcze jedno przy przenoszeniu na abo, od razu się podpisuje umowę itd. i dostaje telefon? Czy później jakoś? A i jeszcze jedno jak to jest z dostępnością taryfy Super Przejście Stan Darmowy? Bo jakoś nie bardzo czaję, jutro idę do salonu, ale może wcześniej ktoś mi podpowie...
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: T-Mobile - Play

Post autor: jarek999 »

Możesz już dziś przenieś nr i kupić telefon-z tym że jego aktywacja w Play nastąpi w ciągu 24h od zakończenia kontraktu w T-Mobile ;)
jareq
STALKER52
Stały użytkownik forum
Posty: 101
Rejestracja: 2009-08-13, 08:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: T-Mobile - Play

Post autor: STALKER52 »

No rozumiem, właśnie się połapapłem z tym wszystkim, i trochę się spóźnię z wypowiedzeniem umowy, no ale w wolnej chwili podjedzie się i tu i tam. A co z tą ofertą Super Stan Darmowy, ona jest dla każdego kto przenosi numer?
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: T-Mobile - Play

Post autor: jarek999 »

Tak.Dodatkowo otrzymasz rabat na abonament przez 3-m-ce, szczegóły http://www.play.pl/pl/promocja/przejdz- ... index.html :cfaniak:
jareq
STALKER52
Stały użytkownik forum
Posty: 101
Rejestracja: 2009-08-13, 08:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: T-Mobile - Play

Post autor: STALKER52 »

No właśnie patrzyłem to ale właśnie nie bardzo rozumiałem, i wolałem się zapytać, a jutro idę kończyć umowę z T-Mobile, i niech wita Play. Dzięki za pomoc.

@edit
No i po krzyku. Dostałem nawet 3 piłeczki odstresowywujące od playa hehe.
ODPOWIEDZ