Centrum kopii zapasowych i udostępniania

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
domin97
Stały użytkownik forum
Posty: 115
Rejestracja: 2010-08-28, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Centrum kopii zapasowych i udostępniania

Post autor: domin97 »

Witam,chciałem zabezpieczyć się przed kolejną utratą danych,więc chcę skorzystać z Centrum kopii zapasowych i... Tylko mam dwa pytania.Gdzie zapisać to?Dysk twardy D; czy na płycie DVD? i drugie pytanie czy jeśli zrobię kopie zapasową dziś i ustawię ,że ma zrobić znowu jutro to jutro znów zrobi ją w całości to samo z dzisiaj czy tylko doda to co zostało pobrane,zmienione i doinstalowane ?

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedtest.net/result/1584205909.png
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Centrum kopii zapasowych i udostępniania

Post autor: YaHooo »

domin97 moim zdaniem kopie zapasowe warto by robić na dodatkowym zewnętrznym dysku twardym. Ewentualnie jeszcze na DVD (o ile nie będzie to wymagało wypalenia 10 płytek).

Co do tego czy to jest kopia pełna czy przyrostowa, to musisz sprawdzić jak tam jest ustawione w opcjach. Powinno gdzieś pisać.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
domin97
Stały użytkownik forum
Posty: 115
Rejestracja: 2010-08-28, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Centrum kopii zapasowych i udostępniania

Post autor: domin97 »

Ok,coś wyczytałem,że tylko dodaje nowe pliki do pierwszej pełnej kopii

[ Dodano: 2011-12-04, 18:45 ]
Mam jeszcze jedno pytanie,jeśli kliknę na właściwości dysku C: i bym <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> opcję "oczyszczanie dysku" to wyczyści mi tylko moje pliki czy i Vistę?? :(

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedtest.net/result/1584205909.png
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Centrum kopii zapasowych i udostępniania

Post autor: YaHooo »

domin97 pisze:Ok,coś wyczytałem,że tylko dodaje nowe pliki do pierwszej pełnej kopii
W takim razie aby odzyskać pełny obraz wszystkich plików potrzebujesz wszystkich kopii od pierwszej.
domin97 pisze: Mam jeszcze jedno pytanie,jeśli kliknę na właściwości dysku C: i bym <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> opcję "oczyszczanie dysku" to wyczyści mi tylko moje pliki czy i Vistę?? :(
To powoduje usunięcie plików tymczasowych itp. Niczego użytecznego nie usuwa. Tak więc możesz śmiało tego użyć. Na pewno nie odinstaluje Ci systemu, ani nie powinno usunąć Twoich plików. Z resztą o ile dobrze pamiętam to najpierw skanuje i pokazuje co usunie oraz ile to zwolni miejsca na dysku. Potem możesz wybrać sobie co chcesz usunąć. Możesz nawet zrezygnować z tego całkowicie jakbyś się rozmyślił.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ