Nowy telefon

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
usagi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 249
Rejestracja: 2010-02-27, 02:29
Lokalizacja: Pożdżenice

Nowy telefon

Post autor: usagi »

Mam problem z wyborem nowego telefonu. Rozważam dwa modele, mianowicie HTC One S i HTC One X. Każdy z nich ma zarówno wady jak i zalety. Chciałem zapytać:
1. Czy wielkość HTC One X jest bardzo kłopotliwa?
2. Czy fakt, że nie można wyjąć z nich baterii to aż tak duża wada?
3. Czy te 16 GB / 32GB wystarczą na zainstalowanie podstawowych aplikacji i kilku lepszych gier?
4. Czy warto dopłacać tyle za One X?
5. Lepiej kupić One S z procesorem S4 czy HTC One X, jeśli ich ceny są bardzo zbliżone?
6. Czy widoczność w słońcu HTC One X i S można uznać za odpowiednią?
Może macie jakieś inne propozycje? Jakie modele wg Was są jeszcze godne uwagi? Proszę o opinie w szczególność posiadaczy wyżej wymienionych modeli.
Usagi
Wasserman
### BAN ###
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-05, 10:47
Lokalizacja: POLSKA

Re: Nowy telefon

Post autor: Wasserman »

Jeżeli jesteś przygotowany na wyświetlacz 4.1-4,5 cala to nie bedzie kłopotliwy,chociaż początkowo może robić wrażenie. W tym budżecie proponowałbym jednak rozejrzeć się za Samsungiem Galaxy S III. To w tej chwili najlepszy dostępny na rynku telefon.
protazy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-08, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy telefon

Post autor: protazy »

Potwierdzam, absolutny top jak chodzi o Androida. Samsung Polska mocno go promuję http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbs Pierwszy raz widzę spot kręcony w Polsce dla Polaków
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy telefon

Post autor: ja.michal »

Przecież Samsung ma centrum badań i rozwoju w Warszawie koło akademika politechniki. To jedno z 3, które Samsung posiada na świecie.
irana
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-09, 00:37
Lokalizacja: ostrów wielkopolski

Re: Nowy telefon

Post autor: irana »

protazy pisze:Potwierdzam, absolutny top jak chodzi o Androida. Samsung Polska mocno go promuję http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbs Pierwszy raz widzę spot kręcony w Polsce dla Polaków
zgadzam się z tobą całkowicie... miłe zaskoczenie, fajne wykonanie, dobra muzyka... oby więcej takich rzeczy
malutka69
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-21, 18:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy telefon

Post autor: malutka69 »

Mam pytanie czy ostatecznie zdecydowałeś się HTC One X? S? czy może wybrałeś Samsunga?
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Nowy telefon

Post autor: ra-v »

Sam jestem też ciekawy, niedawno miałem na sprzedaż SGSIII, poszedł szybko, być może przez dobrą reklamę.
Wszystkie modele to wysoka półka, która pewnie długo wysoką półką nie będzie, zostanie zapomniana i tyle.


Patrząc na starsze modele to HTC wyglądał zawsze bardziej zwarto, solidnie, Samsung to trzeszczydupa. To też się liczy. Sam się zdziwiłem trzymając HTC z 2009 roku że tam nic się nie rozłazi.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
ODPOWIEDZ