aero2

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bogdan

aero2

Post autor: bogdan »

Mam pytanie bo przeglądając net spotykam sie z postami w których to użytkownicy twierdzą że aero przyspieszy do 1mb/s, i mam pytanie czy jest to gdzies potwierdzone lub wynika to z warunków umowy aero2, czy to tylko takie gdybanie ?
ezaq
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-06-12, 10:51
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: aero2

Post autor: ezaq »

Obecne prędkości pozostaną bez zmian do końca świadczenia usługi przez Aero2, czyli 512kbps download i 256kbps upload.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: aero2

Post autor: krystianb »

bogdan pisze:spotykam sie z postami w których to użytkownicy twierdzą że aero przyspieszy do 1mb/s
Bzdura totalna i nic więcej, Jaki interes miało by aero w podniesieniu prędkości, żaden. Nie wynika to ani z warunków przetargu ani ze zmian z grudnia ubiegłego roku. Jeśli ktoś takie kłamstwa wypisuje to ma w tym interes.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
lechu1777
Obserwowany
Posty: 140
Rejestracja: 2011-08-16, 13:30
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: aero2

Post autor: lechu1777 »

Ja tam widziałem pare screenów z 1Mb/s, może to były jakieś testy albo wypadek przy pracy, nie wiem tego akurat. Co do przyspieszenia to jaki miało sens przy zmienianiu z 256 na 512? Taki sam jak przy zmianie z 512 na 1024, wg mnie jak najbardziej słuszne podejście, wymagania internetu się zwiększają, jest coraz cięższy. Jednak dopóki nie zmieni się regulamin, dopóty będzie tyle ile jest. Ale coś jest chyba na rzeczy, bo też mi się obiło o uszy, że mogą być zmiany.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: aero2

Post autor: krystianb »

lechu1777 pisze: Co do przyspieszenia to jaki miało sens przy zmienianiu z 256 na 512?
A ta zmiana miała taki sens, że była w warunkach przetargu na częstotliwości i niedopełnienie tego wymogu przez aero miało by dla nich bardzo złe skutki.
Firma nie jest fundacją charytatywną, z resztą widać było to na początku: 50zł kaucji i odbiór kart osobiście w stolicy, cel wiadomy.
lechu1777 pisze:Ja tam widziałem pare screenów z 1Mb/s
W nolimit uwierzę, bo takie przypadki już się zdarzały i mają pewne uzasadnienie kiedy qos nawali. Okrąglutki 1Mb to raczej fantazja jakiegoś grafika ewentualnie przypadek.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
PC174
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 276
Rejestracja: 2012-02-02, 16:28
Lokalizacja: Olesno

Re: aero2

Post autor: PC174 »

A co wspólnego ma ten temat z internetem CDMA? :cfaniak:

[ Komentarz dodany przez: krystianb: 2013-01-28, 19:16 ]
Racja, przeniesiony do hp, bo te niedorzeczności nigdzie indziej się nie nadają.
Olesno - takie zacofane miasto, a tu takie zmiany...
Styczeń 2012 - uruchomienie 1. stacji UMTS2100 Plusa.
Październik - pozwolenia i start Aero² w pobliskiej wsi.
Grudzień - pozwolenie i start Aero² w samym centrum!
ODPOWIEDZ