test mobilny cdma orange

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafix89
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-14, 14:37

test mobilny cdma orange

Post autor: rafix89 »

Witam zamieszczam filmik z małego testu CDMA 450 Orange YT
test miał miejsce na trasie zaznaczonej na mapie
a wiec przez większość trasy internet nie działał albo bardzo słabo pomimo połączenia z siecią przez cały czas i zasięgu na maxa z tego co zaobserwowałem w miejscach bardziej oddalonych od miasta internet działał znakomicie na filmiku koło lasu osiągnąłem prędkość 2.5 DL 2.2 UL modem to Anydata ADU-890W z dołączoną antenka do zestawu nie wiem czy to wina modemu czy przeciążonej sieci ale fajnie by było aby internet działał tak w całej sieci bo zasięg CDMA 450 jest chyba wszędzie :)
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: test mobilny cdma orange

Post autor: Orange Ekspert »

Ogólnie zasięg CDMA jest rozwijany głównie poza miastem. W miastach stawiamy bardziej na 3G. Twój modem jest dualny i umożliwia korzystanie z sieci GSM lub CDMA dlatego jeżeli korzystasz z oferty Orange Free to zachęcamy do przełączania trybów w celu wyszukania lepszego zasięgu.
rafix89
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-14, 14:37

Re: test mobilny cdma orange

Post autor: rafix89 »

Orange Ekspert pisze:Ogólnie zasięg CDMA jest rozwijany głównie poza miastem. W miastach stawiamy bardziej na 3G. Twój modem jest dualny i umożliwia korzystanie z sieci GSM lub CDMA dlatego jeżeli korzystasz z oferty Orange Free to zachęcamy do przełączania trybów w celu wyszukania lepszego zasięgu.
tak wiem i tez tak robię w mieście korzystam z umts tylko tak jak pisałem w teście w miastach jest zasięg cdma na full nawet tylko siec jest przeciążona bo ping sa do 3000-4000 ms strony sie otwieraja beznadziejnie a szkoda przy jednej siec działającej sprawnie nawet z limitami multimedia mogą byc wszędzie iptv radio po co rozwijanie tv naziemnej skoro nie mozna zabrać jej wszędzie prawdopodobnie to wszystko w dobrej jakości da nam LTE 800 na które czekam pozdrawiam
ODPOWIEDZ