przedłużenie umowy na telewizje od CP

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

Przyznam sie ze zawsze bralem to co bylo na stronie CP, ale tak naprawde mozna cos ciekawego wynegocjowac przy przedłużaniu umowy na telewizje w CP?Interesowaloby mnie dostac pakiet Familijny Max HD +pakiet film i Multiroom za 50zl, jest to realne?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

adixm szczerze to nie słyszałem aby przy przedłużaniu umów w CP na TV SAT ktoś dostał jakieś tam rabaty. Jedyne co, to możesz mieć bonusy jak posiadasz abonament w Plusie.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Jeśli chodzi o TV Sat CP i uzyskiwane rabaty to masz w mojej osobie fachowca. Posiadam pakiet Premium+ MR za 89,90. Teraz konkrety. Z powodu wycofania kanałów gwarantowanych w ostatnich latach wypowiadałem 5 razyumowę i negocjowałem z DUK. dzięki temu przez ostatnie trzy lata jestem więcej na okresie darmowym niz płacę. Ostatnio w sierpniu wypowiedziałem umowę z powodu wycofania kanału Romantica. Po negocjacjach umowa na 12m-cy z tego 5 -mcy za free, później 7 m-cy opłata 89,90 za Premium +MR.Daje to średnią 52,50 na miesiąc. W grudniu wycofali kanał LOVE więc kolejne wypowiedzenie i negocjacje z DUK. Znowu powtórka z rozrywki czyli 12/5 free. Teraz do czerwca nie płace nic. Razem na bezpłatnym jak w ciązy :D będę 9 m-cy potem może zapłacę im 7 m-cy po 89,90 , jak nie wycofają kanału gwarantowanego ;) Jesli chodzi o Ciebie to taki pakiet możesz mieć w wariancie 12/5 za free> ile teraz płacisz? Pomnóż sobie razy siedem podziel na 12 i ci wyjdzie śr. na miesiąc. MR oczywiście free. Sprzęt zostaje ten sam. Jesli chcesz płacić 50 zł to celuj w Premium +MR tak jak ja , czyli 12/5 free i wyjdzie ci pakiet za 52,50. W rozmowie z konsulem wal od razu swoja propozycję. dzięki takim zabiegom mam dwie platformy. Za nc+ Universe+ 6Canal+ z MR standard na dekoderach ADB( Turbobox 500GB i 5800S) płacę 64 zł. Dzięki temu mam dwa w jednym :)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

Dobra, ale załóżmy że chcę normalnie przedłużyć umowę, obecnie place 50zl i mam pakiet familijny+multiroom, teraz pytanie czy jeśli zamiast przedłużenia umowy ją przedłuże to można coś ugrać?Głównie zależy mi na kanałach filmowych dla mamy, a z CP jesteśmy już chyba z 5 lat conajmniej(wszystko płacone zawsze jak od linijki co też chyba wydaje się istotne?).Chciałbym się zmieścić w 50-60zl i koniecznie z multiroomem.

[ Dodano: 2014-01-28, 20:48 ]
Aha i nie jestem z Plusem czy CP w żaden inny sposób związany, bo abonamenty w Plusie i CP to straszna drożyzna, natomiast nie będę zmieniać na nc+ bo interesują mnie głównie kanały sportowe CP bez pakietu SPORT.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Chłopie możesz sobie nawet być 10 lat w CP i zapłacić za kolejne 5 z góry a i tak nic nie ugrasz. Operator to nie instytucja charytatywna i jak nie upomnisz się o swoje to dostaniesz figę z makiem. Widzę,że niechętnie składasz wypowiedzenia jak byś sie bał, ze coś stracisz. Zapamiętaj tylko realna groźba odejścia jakim jest złożenie wypowiedzenia zmusza operatorów TV Sat, GSM do negocjacji i lepszej oferty. Twoją wcześniejsza lojalność mają gdzieś. Dałem ci gotowa receptę jak uzyskać za 52,50m-c( Tyle wychodzi gdy dostaniesz z Działu Utrzymania Klienta CP umowę na 12 m-cy (w tym 5 m-cy za darmo, potem 7 m-cy za 89,90) na Premium z MR. Masz wtedy filmy dla mamy i sport dla siebie. Proste jak konstrukcja cepa. Piszesz wymówienie obecnej umowy( do kiedy obowiązuje?), wysyłasz do CP listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Czekasz na telefon z DUK. Przedstawiasz o co ci chodzi , dają bez mrugnięcia i masz Premium +MR za 52,50. Oczywiście wypowiadasz umowę wraz z terminem jej upływu, nie zrywasz. Co do abonamentów w Plusie, CP i innych operatorów to podobnymi metodami można je mieć dużo taniej :D W biznesie nie ma sentymentów, trzeba walczyć o swoje. Twarde prawa rynku, warto się ich uczyć.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

Znaczy myślałem dokladnie jak wyżej kolega Yahooo, że w telewizji TVsat za bardzo żadnych rabatów, zniżek itp nie można ugrać, a nie że boję się powalczyć o lepsze warunki przedłużenia umowy:)

[ Dodano: 2014-01-28, 22:03 ]
Dlatego tutaj piszę żeby wiedzieć na co tak naprawdę REALNIE można liczyć tak żeby sie zgodzili:)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: krystianb »

adixm pisze:wiedzieć na co tak naprawdę REALNIE można liczyć
Bez szantażu zwanego wypowiedzeniem możesz liczyć na mniej niż nowy klient.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Święta prawda. Dałem mu gotowy przepis więc decyzja należy do niego. Dla zainteresowanych tematyką TV Sat http://forum.satkurier.pl/ Tutaj min tym co piszemy w CP i nc+. To dzięki temu forum mam to o czym piszę. Naprawdę warto czytać i uczestniczyć w takich forach jak nasze czy satkurier. Kaska zostaje w kieszeni :)
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

adixm pisze:Znaczy myślałem dokladnie jak wyżej kolega Yahooo, że w telewizji TVsat za bardzo żadnych rabatów,
Nie powiem kolega matek451 mnie zadziwił. Widać warto próbować :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Kolega matek451 od kilku lat zagląda na forum satkurier dlatego taki mądry ;) Kiedyś zajrzał na bez-kabli.pl i też wiele skorzystał i się nauczył. Nie na darmo człowiek uczy się całe życie i potrzebuje nauczycieli. Dobre fora internetowe pozwalają uczyć się od innych, no i trochę kasy zostaje w kieszeni :) Czego i wam życzę.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

Oferta za średnio 60zl z multiroomem i pakietem premium w zupelności by mnie satysfakcjonowala, więc jak cos 4/8 też bedzie ok dla mnie;)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Ta oferta na 12 m-cy z 5 za darmo to ostatni stopień negocjacyjny, spokojnie można go uzyskać. Po prostu przedstawiasz ją konsultantowi z DUK. Stopień poprzedzający i gorszy to umowa na 15 m-cy w tym 5 za free. To daje właśnie 60 zł za Premium +MR. Bez wypowiedzenia nie osiągniesz wiele.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

matek451 pisze:Kolega matek451 od kilku lat zagląda na forum satkurier dlatego taki mądry ;)
Żebym ja zaglądał na wszystkie fora których tematyka mnie interesuje zabrakło by czasu ;)
matek451 pisze: Po prostu przedstawiasz ją konsultantowi z DUK.
Czyli trzeba mu powiedzieć co się chce?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Aby uniknąć zbędnych dyskusji i kitów , które starają się wciskać konsultanci najlepiej podać mu własna propozycję zaznaczając , że chodzi o ostatni stopień negocjacyjny. Z reguły miękną słysząc że po drugiej stronie jest godny, wyedukowany przeciwnik. Nazywają takich hard klientami :) Na fora edukujące jak negocjować ceny trzeba zajrzeć na trzy miesiące przed końcem umowy. Ponieważ chodzi o nasza kasę warto znaleźć trochę czasu ;)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

YaHooo pisze:Czyli trzeba mu powiedzieć co się chce?
Nie wierze tez w sumie ze od razu sie zgadzaja na tak dobre warunki i nie staraja sie owijać w bawełnę?

[ Dodano: 2014-01-30, 18:33 ]
Jesteś pewny że jak poczują że wiem o co chodzi to nie wymiekna i nie zgodzą się na rozwiązanie umowy?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

A co masz do stracenia? Standardowa odpowiedź konsultanta na nasza propozycję to, ze musi spytać kierownika ;) Posłuchasz ze 2 minuty muzyczki :) i po powrocie z reguły zgoda. Na początek jak zawsze próbuja wcisnąć gorsze oferty i wciskają bajer jaka maja dla Ciebie specjalna propozycję jak dla wyjątkowego klienta i takie tam <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>. Walisz swoje i możesz napomknąć o nc+, maja teraz dobre oferty więc myślisz o przejściu( teraz ty wciskasz trochę kitu). To działa. Oczywiście przedłużasz na starym sprzęcie. Nowi mają Premium za 89,90 na 24 m-ce z 6 miesiącami za free no i nowy sprzęt więc łaski nie robią.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

Aby uniknąć zbędnych dyskusji i kitów , które starają się wciskać konsultanci najlepiej podać mu własna propozycję zaznaczając
Tego jeszcze nigdy nie próbowałem. Zawsze proszę grzecznie o większy rabat :P
matek451 pisze:Z reguły miękną słysząc że po drugiej stronie jest godny, wyedukowany przeciwnik.
W zasadzie brzmi to logicznie :)
adixm pisze: Nie wierze tez w sumie ze od razu sie zgadzaja na tak dobre warunki i nie staraja sie owijać w bawełnę?
Też mi się wydaje, że to nie zawsze przechodzi, ale może przy następnej okazji spróbuję.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

YaHooo pisze:Też mi się wydaje, że to nie zawsze przechodzi, ale może przy następnej okazji spróbuję.
Ja na pewno ostro zaatakuje za rok jednak bo kończy mi sie w lutym jednocześnie umowa i na nc+ i na CP(pomylilem się ze w tym). Wydaje mi się ponadto że po wynegocjowaniu lepszych warunków z DUK żaden inny operator nie da Ci umowy na takich warunkach więc nie ma sensu przechodzic do konkurencji. A jak już o tym umowa co można ugrać na dzień dzisiejszy z nc+ przy przedłużaniu umowy wie ktoś?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

adixm pisze:Wydaje mi się ponadto że po wynegocjowaniu lepszych warunków z DUK żaden inny operator nie da Ci umowy na takich warunkach więc nie ma sensu przechodzic do konkurencji.
Na wstępie raczej na pewno nie będziesz miał nic lepszego.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

wie ktoś co można wynegocjować na przedłużenie umowy z nc+??
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Podstawowy warunek , składasz wypowiedzenie obecnej umowy a potem czytasz http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... start=2460 i następne strony. Owocnej lektury. Po tym pozostaje czekać na telefon z DUK nc+ i przedstawienie swoich oczekiwań na podstawie tej lektury.
ODPOWIEDZ