przedłużenie umowy na telewizje od CP

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

A co masz do stracenia? Standardowa odpowiedź konsultanta na nasza propozycję to, ze musi spytać kierownika ;) Posłuchasz ze 2 minuty muzyczki :) i po powrocie z reguły zgoda. Na początek jak zawsze próbuja wcisnąć gorsze oferty i wciskają bajer jaka maja dla Ciebie specjalna propozycję jak dla wyjątkowego klienta i takie tam <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>. Walisz swoje i możesz napomknąć o nc+, maja teraz dobre oferty więc myślisz o przejściu( teraz ty wciskasz trochę kitu). To działa. Oczywiście przedłużasz na starym sprzęcie. Nowi mają Premium za 89,90 na 24 m-ce z 6 miesiącami za free no i nowy sprzęt więc łaski nie robią.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

Aby uniknąć zbędnych dyskusji i kitów , które starają się wciskać konsultanci najlepiej podać mu własna propozycję zaznaczając
Tego jeszcze nigdy nie próbowałem. Zawsze proszę grzecznie o większy rabat :P
matek451 pisze:Z reguły miękną słysząc że po drugiej stronie jest godny, wyedukowany przeciwnik.
W zasadzie brzmi to logicznie :)
adixm pisze: Nie wierze tez w sumie ze od razu sie zgadzaja na tak dobre warunki i nie staraja sie owijać w bawełnę?
Też mi się wydaje, że to nie zawsze przechodzi, ale może przy następnej okazji spróbuję.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

YaHooo pisze:Też mi się wydaje, że to nie zawsze przechodzi, ale może przy następnej okazji spróbuję.
Ja na pewno ostro zaatakuje za rok jednak bo kończy mi sie w lutym jednocześnie umowa i na nc+ i na CP(pomylilem się ze w tym). Wydaje mi się ponadto że po wynegocjowaniu lepszych warunków z DUK żaden inny operator nie da Ci umowy na takich warunkach więc nie ma sensu przechodzic do konkurencji. A jak już o tym umowa co można ugrać na dzień dzisiejszy z nc+ przy przedłużaniu umowy wie ktoś?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: YaHooo »

adixm pisze:Wydaje mi się ponadto że po wynegocjowaniu lepszych warunków z DUK żaden inny operator nie da Ci umowy na takich warunkach więc nie ma sensu przechodzic do konkurencji.
Na wstępie raczej na pewno nie będziesz miał nic lepszego.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: adixm »

wie ktoś co można wynegocjować na przedłużenie umowy z nc+??
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: przedłużenie umowy na telewizje od CP

Post autor: matek451 »

Podstawowy warunek , składasz wypowiedzenie obecnej umowy a potem czytasz http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... start=2460 i następne strony. Owocnej lektury. Po tym pozostaje czekać na telefon z DUK nc+ i przedstawienie swoich oczekiwań na podstawie tej lektury.
ODPOWIEDZ