Windows phone a wsparcie videorozmów po sieci UMTS

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jackuss81
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 166
Rejestracja: 2013-11-07, 22:20
Lokalizacja: Łańcut

Windows phone a wsparcie videorozmów po sieci UMTS

Post autor: jackuss81 »

Wtam Mam pytanie ja w temacie. Czy smartfony pracujące na WP 8.1 wspierają videorozmowy po UMTS(Mam na myśli te Videorozmowy znane z samsunga na androidzie). Pytam bo zainteresowała mnie Nokia Lumia 735. A obsługa ów videorozmów to jest dla mnie priorytet.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Windows phone a wsparcie videorozmów po sieci UMTS

Post autor: Jo_gurt »

Nie jestem do końca pewny o co chodzi, ale zapewne odpowiedź brzmi: nie.
Odkąd skype stał się własnością MS to raczej WP8 idzie w jego kierunku (i oczywiście jest kilku innych dostawców typu Tango).
jackuss81
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 166
Rejestracja: 2013-11-07, 22:20
Lokalizacja: Łańcut

Re: Windows phone a wsparcie videorozmów po sieci UMTS

Post autor: jackuss81 »

Jo_gurt pisze:ale zapewne odpowiedź brzmi: nie.
Dzięki za odpowiedź
Jo_gurt pisze:Odkąd skype stał się własnością MS to raczej WP8 idzie w jego kierunku
No to panowie z Microsoftu maja o jednego klienta mniej. :) W takim wypadku mój wybór padnie na kolejnego Samsunga z androidem. Jescze nie wiem na jaki model się zdecycuję. Zastanawiam się między Galaxy S5 mini a Galaxy S4 tym dużym.
Mój wybór jest poniekąd podyktowany wczorajszą równoległą videorozmową wykonaną z mojego Samsunga Galaxy S+ a tą ze skype'a.( Posiadam łącze 10 mega z Orange'a) I jakość połaczenia video wykonana z mojego telefonu była o wiele lepsza od tej wykonanej ze skype;a na kompie. A ta rozbieżność spowodowana jest tym że Skype jest strasznie obciążony. Ten omunikator jest teraz wszędzie.Na tabletach, w telewizorach smart i smartfonach właśnie. Jescze go brakuje tylko w pralkach i lodówkach Ale to jest do nadrobienia :D
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Windows phone a wsparcie videorozmów po sieci UMTS

Post autor: Jo_gurt »

Skype jak może to rozmowa jest p2p, więc możliwe, że jakość była podyktowana jakością połączenia po drugiej stronie. Ale teraz to można sobie gdybać...
ODPOWIEDZ