Szybkie pytanie o abo w TMobile / Plus

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Szybkie pytanie o abo w TMobile / Plus

Post autor: MKwiatusz3K »

Chce przenieśc nr z Play do innego operatora na oku mam oferty Plusa i TMobile

W TMobile pasuje mi oferta bez telefonu za 29,90zł z nielimitowanymi rozmowani i SMSami do ALL i internetem 500MB co miesiąc tylko nie wiem ile kosztuje w tym pakiecie dodatkowy internet po przekroczeniu tych 500MB?

oraz

oferta w Plus bez telefonu za 29,90zł nielimitowane rozmowy.tylko nie wiem ile kosztuje do tego pakietu usługa internetu, jakie są opcje i ceny


Będe happy za pomoc
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Szybkie pytanie o abo w TMobile / Plus

Post autor: ja.michal »

Przeczytaj regulaminy ofert.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Szybkie pytanie o abo w TMobile / Plus

Post autor: bartex03 »

MKwiatusz3K pisze:Chce przenieśc nr z Play do innego operatora na oku mam oferty Plusa i TMobile

W TMobile pasuje mi oferta bez telefonu za 29,90zł z nielimitowanymi rozmowani i SMSami do ALL i internetem 500MB co miesiąc tylko nie wiem ile kosztuje w tym pakiecie dodatkowy internet po przekroczeniu tych 500MB?

oraz

oferta w Plus bez telefonu za 29,90zł nielimitowane rozmowy.tylko nie wiem ile kosztuje do tego pakietu usługa internetu, jakie są opcje i ceny


Będe happy za pomoc

Plusa sobie daruj bo na 95% bedą chcieli Cie okraść stosując jakieś kruczki typu a tutaj 10 zł a tu 5 zł.

Walka z Inteligencją Działu Reklamacji wymaga dużo nerów i czasu

Mój abo telefoniczny musialem 3 razy reklamowac bo jakims cudem system sie pomylil i naliczal mi oplate za internet w wysokosci 10 zł zamiast 5

Licza ze ktos nie zauważy lub da przelew staly


O internecie z plusa nawet nie mysl , nie daj sie na nic naciagnac, ja walcze z tymi młotami pół roku ale moja walka się już powoli konczy, a to dzieki szczególnej znajomosci prawa polskiego w firmie Polkomtel zapraszam do tematu w tym dziale :)
ODPOWIEDZ