Usunieto temat, i posądzono o piracenie, na jakiej podstawi

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
buzer
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2010-06-04, 19:29
Lokalizacja: JO71ST

Usunieto temat, i posądzono o piracenie, na jakiej podstawi

Post autor: buzer »

Pisze te słowa do wszystkich a przede wszystkim do administratorów ,a może są tylko z nazwy .A więc, założyłem temat o takiej treści (nie odpowiadać na treść )
temat w śmieciach
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=42737
>>Poradźcie mi jak to ugryźć . Na moim lapku mam w7 startera dmuchniętego do W7HP. A na drugim kompie mam WXP . A chciał bym przejść na W7. W rachubę wchodzi tylko wersja 32bit. Mam jakieś płyty z W7,ale nie wiem jak rozpoznać jaka jest to wersja czy 32,czy 64. I moje pytanie. Czy jest możliwość przeniesienia, migracji reinstalacja z mojego lapka na drugiego kompa? Gdzie u mnie system jest na ukrytej partcji.

dodaje
mam płyte z w7 hp 64bit, czyli to oznacza wersje 64 bitową, z której nie ma możlowości wykonania 32bity. Sory za idiotyczne pytania,ale coś google mi sie opiera w pytaniach.
<<<

To że temat został zamkniety, to ok. no z tym się mogę zgodzić. Alee zostałem posądzony o to że chce, czy że piracę, A tylko chciałem wiedzieć czy jest taka możliwość.

W odpowiedzi do tego admina co mi zaserwował takie posądzenie ,wysłałem maila na pw o następującej treści >>
Sz.P Adminie Wielki (W) a kto powiedział co kolwiek o piraceniu ? Ja o czymś takim nie wspomniałem. I pisząc temat nie miałem na myśli piracenia. I zamiast oskarżania mnie nie słusznie o piracenie,lepiej można by odpowiedzieć ,a nie od razu oskarżać. Nie życzę sobie by mnie oskarżano o coś czego nie robie, i robić nie mam zamiaru. Zakładając temat chciałem zasięgnąć wiedzy o możliwości A NIE PIRACIĆ !! <<

I dalej, kierując te słowa do wszystkich adminów, tych z prawdziwego zdarzenia , i tych którzy zasługują na miano (admina) .
Zastanówcie się zanim kogoś posądzicie o coś czego nie robi. A chęć posiadania wiedzy ,nie czyni przestępcę!! ,zanim zamkniecie temat, czy też wysnujecie jakieś wnioski, warto odpisać, w prostych słowach ( nie da się ) i zamknąć temat. Troche wysiłku umysłu nikogo nie zaboli. (nawet małpa też myśli)

a ku przestrodze dla innych. też zastanówcie się zanim zadacie pytanie. Ja chciałem zasięgnąć wiedzy, to zostałem posadzony o piracenie.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Usunieto temat, i posądzono o piracenie, na jakiej podstawi

Post autor: wojteks »

Żeby nie było
buzer pisze:migracji reinstalacja z mojego lapka na drugiego kompa?
Czyste piractwo.
buzer pisze:Ja chciałem zasięgnąć wiedzy
Więc pytaj u źródła czyli w Microsofcie. Temat zamykam.
Nie pomagam na PW!
Zablokowany