IPlus poza granicami kraju

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
morphen
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-04, 02:41
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

IPlus poza granicami kraju

Post autor: morphen »

Jestem zainteresowany ofertą internetu bezprzewodowego sieci Plus, lecz mam pewną wątpliwość. Czy ten internet będzie działać poprawnie poza granicami naszego kraju [ chodzi mi o Niemcy], oraz czy ponoszę jakieś dodatkowe poza abonamentem opłaty?

Proszę o pilne odpowiedzi z powodu szybko zbliżającego się wyjazdu
Awatar użytkownika
yagi
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 811
Rejestracja: 2007-05-05, 21:33
Lokalizacja: PL

Re: IPlus poza granicami kraju

Post autor: yagi »

Nie wiem jakie sa koszty, ale na pewno oplaty za przesyl danych sa doliczane dodatkowo do faktury. Nie polecam jesli nie stac Cie na kilka- lub kilkanascie tys. rachunku ;)

[ Dodano: 2008-07-08, 18:16 ]
Juz znalazlem: 4 zl za 100 kB jesli jest to APN internet lub www.plusgsm.pl w sieciach O2, T-Mobile i Vodafone. W E-Plus jest 6 zl za 100 kB...
:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010) :!:

www.btsy.eu - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: IPlus poza granicami kraju

Post autor: DJ1910 »

Chyba plus zaprezentowal nowe stawki za dane w Roamingu, że 1MB wychodzi 20 zł. Na www.telepolis.pl coś takiego widzialem, lub na FKN.pl. Szukac mi sie nie chce, bo zaraz wychodze z domu :P
jackmarc32
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2008-03-17, 15:58
Lokalizacja: Podhale

iPlus za granicą

Post autor: jackmarc32 »

Mam też iPlusa, ale nie korzystam z niego za granicą z racji koszmarnych kosztów. Nie wiem czy ktoś sobie zdaje sprawę, ale nawet przy obecnej promocji 20 za 1 MB w roamingu (która obejmuje tez iPlusa) koszt 1 GB ściągniętych i wysłanych danych to około 20 tysięcy złotych !!!!!! Mieszkam w terenie przygranicznym i mam wyłączony roaming, żeby czasem się nie załapać na roaming.................. W innym temacie "Internet komórkowy za granicą" jest dużo informacji odnośnie dostępu do netu za granicą. Posiadam modem HSDPA zakupiony niezależnie od operatora (bez simlocka) oraz abonament na iPlusa. Podczas wyjazdu za granicę planuję po prostu wymienić w modemie kartę SIM iPlusa na inną kartę SIM (operatora międzynarodowego lub miejscowego). Ceny są na pewno dużo niższe........... :)
ODPOWIEDZ