iPlus - cennik - pytanie?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mar4321
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2008-07-19, 10:33
Lokalizacja: Wschowa

iPlus - cennik - pytanie?

Post autor: mar4321 »

Witajcie

mam do Was pytanie w zwiazku z moimi planamidotycącymi zmiany dostawcy internetu bezprzewodowego z Orange na iPlus. Ile kosztuje iPlus bo słyszałem że 47 zł a na stoniepisze ze 60 zł. Ja juz sam nie wiem. Znajomy twierdzi ze placi 47 zł :( a ne stronie pisze ze 60 zl Czy iPlus zmienił w ostatnim czasie cennik?
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus - cennik - pytanie?

Post autor: Jo_gurt »

mar4321, a twój znajomy nie jest VATowcem?
mar4321
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2008-07-19, 10:33
Lokalizacja: Wschowa

Re: iPlus - cennik - pytanie?

Post autor: mar4321 »

Mój znajomy prowadzi firmę a więc chyba jest VATowcem i faktycznie po odliczeniu VAT-u to wychodzi 47zł
Jo_gurt dzięki za pomoc

To teraz pytanie z innej beczki(jeśli zły dział to proszę o przeniesienie). Czy orientujecie się czy oferta PlayOnline ma zasięg we Wschowie(woj.lubuskie). Nadajnik UMTS znajduje sie 20 km od wschowy w Lesznie(woj. wielkopolskie). We Wschowie nie ma problemu z zasięgiem komórek Play, ale nie wiem co z internetem.
Pytam ponieważ nie mogę sie polapac na tej mapie zasięgu ktora jest na www
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus - cennik - pytanie?

Post autor: Sundance_kid »

mar4321 pisze:We Wschowie nie ma problemu z zasięgiem komórek Play,
To nie świadczy o tym, że Play ma zasięg bo oprócz swoich nadajników działa na nadajnikach Plusa.
mar4321 pisze:. Czy orientujecie się czy oferta PlayOnline ma zasięg we Wschowie(woj.lubuskie).
Według mapek wygląda na to, że nie.
ODPOWIEDZ