prosba o pomoc -> bluesoleil + samsungi sgh-d500 - komp

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tiggres
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-04-17, 14:14

prosba o pomoc -> bluesoleil + samsungi sgh-d500 - komp

Post autor: tiggres »

witam wszystkich mam takie pytanie poniewaz posiadam łacze radiowe w domu chciałem sie połaczyc z moim tel tzn samsungiem sgh-d500 przez bluetoothaby miec internet na komórce z mojego kompa słyszałem ze da sie takie cos zrobic tylko ze ja jestem nowicjusz jesli chodzi o te sprawy i byłbym bardzo wdzieczny jesli bi mi ktos pomógł w skonfigurowaniu telefonu z góry bardzo dziekuje .aha oprogramowanie to bluetootha to bluesoleil jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam wszystkich :)
niema jak to dobre fora
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: prosba o pomoc

Post autor: Szadzik »

tiggres pisze: (...) chciałem sie połaczyc z moim tel tzn samsungiem sgh-d500 przez bluetoothaby miec internet na komórce z mojego kompa
Da się, ale na telefonach typu smartphone - na zwykłych typu d500 nie da rady.
Back to the Future ;)
tiggres
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-04-17, 14:14

odp

Post autor: tiggres »

ale czegos tutaj nierozumiem koles ma sonyeryka k700 i tak sie łaczy a to hyba niejes smartphone co niue??
niema jak to dobre fora
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: odp

Post autor: Szadzik »

tiggres pisze:ale czegos tutaj nierozumiem koles ma sonyeryka k700 i tak sie łaczy a to hyba niejes smartphone co niue??
K700 nie jest, spytaj kolegi jak to robi, ja się z tym nie spotkałem.
Back to the Future ;)
tiggres
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-04-17, 14:14

re:

Post autor: tiggres »

niema go u mnie ale wiem ze uzywa bluetooth i oprogramowania o nazwie X micro i jemu to smiga holerka a ja z moim bluesoleil <font color="#FF00FF"><b>»»nie mogę««</b></font> nic wykabinowac ale troszke mnie dziwi poniewaz jak zainstaluje oprogramowanie do bluetootha to na monitorze t trayu wyswietlaja mi sie 3 ikony z połaczeniami tylko wlasnie <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> ja je skonfigurowac aby łaczyc sie z netem
niema jak to dobre fora
ODPOWIEDZ