pomocy.

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kraku
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-04-20, 20:41
Lokalizacja: WOLA

pomocy.

Post autor: kraku »

witam.
około 2 km od mojego miejsca zamieszkania znajduje sie antena nadawcza wifi.wiem ze istnieje mozliwośc nielegalnego podłączenia sie .wiem juz wszystko o antenach ,jak sprawdzic czy sygnał nie jest kodowany .
dzięki za pomoc.
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: pomocy.

Post autor: ikw »

z gory przepraszam admina ze moze nie na temat...ale generalnie odpowiedz na tego posta nie ma zadnego sensu bo nie ma tam pytania:)
"wiem juz wszystko o antenach ,jak sprawdzic czy sygnał nie jest kodowany" ...no to jak wie wszystko o antenach i jak sprawdzic czy sygnal nie jest kodowany no to o jaka pomoc chodzi?
ale ok..nie bede upierdliwy...skoro wiadomo ze mozna na nielegalu sie podlaczyc to po co to pytanie o kodowanie sygnalu?
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: pomocy.

Post autor: zDaleKi »

ikw pisze:z gory przepraszam admina ze moze nie na temat...ale generalnie odpowiedz na tego posta nie ma zadnego sensu bo nie ma tam pytania:)
Zgadzam się, do tego nie popieramy nielegalnych działań, dlatego ja nawet tego nie komentowałem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ