Brak sygnału

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jezusik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-05-05, 20:03

Brak sygnału

Post autor: jezusik »

Witam
Mam duzy problem z siecia u mnie w domu dokladne z sygnałem. W domu sa 3 komputery i 2 łapia sygnał i jest internet na nic , a na moim nie chce złapac sygnału chociaz wczesniej łapał bez problemu od pewnego czasu nie ma tego co trzeba za to łapaie inne tylko wiec chyba antena jest ok wkładałem karte od laptopa od kolegi i tez nie sciaga tej sieci co powinno a u mnego na laptopie sciagaOdinstalowalem program i zainstalowalem jescze raz i nic zrobiłem format całego laptopa i dalej nic niełapie tego jednego sygału . Moze cos z laptopem??? Tylko czemu łapie inne sieci a tego co trzeba nie ??
Jeśli ktoś ma jakies pomysły prosze o podpowiedz dzieki pozdro.
JEZUSIK
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Brak sygnału

Post autor: ikw »

No rzeczywiscie ciekawe to co piszesz...
Ufam, ze ustawienia karty sa jak nalezy i ze na apeku ktory nadaje rowniez.
A z jakiego softu korzystasz? W sensie jaki soft wykrywa - windowsowski czy raczej ten od karty?
A moze Obrazek<font color="#FF00FF"><b>»»błąd ort.««</b></font> bysObrazek (-> spróbowałbyś ) sie polaczyc do innego laptopa...bezposrednio.
Zobacz czy to da sie!
Pomysle nad tym jeszcze.
pzdr!

--
Zadania zaczynamy Wielką literą!!
metysss
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2006-05-04, 12:11
Lokalizacja: Leszno

Re: Brak sygnału

Post autor: metysss »

A jaka jest odleglosc od AP, jakie zastosowane sa antenki, jakie karty? Troche wiecej ObrazekszczegulowObrazek (-> szczegółów) .
SR1435VP2Intel | Xeon 2,8GHz/800MHz, 1MB Cache | RAM: DDR 1GB (2 X 512 DDR 266 MHz ECC Reg) | HDD: 2 x 120GB SATA150 | CD-RW: 52/32/52 | FDD: 3,5"
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Brak sygnału

Post autor: ikw »

To jest forum polonistyczne? Czy moze miodek ....a sorki (ups...jakies angielskie wtrącenie). A moze Miodek zajął sie sieciami?
Ogolnie to ze robie bledy jest wynikiem pospiechu.
Jesli sie to komus nie podoba to trudno.
Albo wus albo przewus!
pzdr!

p.s.
Nie wiem co to za mlotek wytyka, ale zadan sie nie zaczyna wielka litera - a co najwyzej ZDANIA!!!!!
metysss
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2006-05-04, 12:11
Lokalizacja: Leszno

Re: Brak sygnału

Post autor: metysss »

Tak sie zastanawiam, czy nasz Miodek sam nie popelnia blegow? I jaki zasieg bedzie miało to sprawdzanie błędow. Pozdro
SR1435VP2Intel | Xeon 2,8GHz/800MHz, 1MB Cache | RAM: DDR 1GB (2 X 512 DDR 266 MHz ECC Reg) | HDD: 2 x 120GB SATA150 | CD-RW: 52/32/52 | FDD: 3,5"
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak sygnału

Post autor: zDaleKi »

Każdy popełnia błędy.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ