Beznadziejny transfer iPlus GC79?! REMEDIUM!!!

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pwlj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2005-11-27, 15:44

Beznadziejny transfer iPlus GC79?! REMEDIUM!!!

Post autor: pwlj »

Miałem z tym straszne problemy. Transfer spadał do 1-2KB/s. Internet działał tylko w jednym kierunku. Przesunięcie komputera powodowało całkowitą utratę łącznośći. Korzystałem z Wireless managera od SonyEricsson. Ostatnio robiłem format dysku i reinstalację systemu, więc pomyślałem, że może spróbuję nowego iPlus manager 1.4. Zainstalowałem iiii.... Wszystkie problemy jak ręką odjął! Teraz wszystko ściąga mi się z prędkośćią ponad 5KB/s i to w każedj pozycji! Plus ulepszył aplikację i zrobił lekką wersję interfejsu, która zajmuje bardzo mało zasobów. Polecam ten program! Rozwiązał wszystkie moje problemy.
PawełB
Stały użytkownik forum
Posty: 92
Rejestracja: 2006-04-19, 15:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Beznadziejny transfer iPlus GC79?! REMEDIUM!!!

Post autor: PawełB »

Wireles Manager od SE nie obciąża systemu. A aplikacja iPLUS Manager 1.4 jest tylko nieco poprawioną wersją swojego poprzednika. Jest napisana we Flashu i jeszcze nie raz zatruje ci życie. Jest tam dodanych kilka nowych funkcji i nic poza tym. Sprawdź w men. urz. ile zasobów zajmuje ten program. U mnie było to 60 MB. To jest jakiś kosmos. Poprzednio miałeś jakiegoś wirusa lub pozostałości po innych konfiguracjach zapisane w rejestrze.
iPlus Huawei E630
Samsung Z370
pwlj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2005-11-27, 15:44

Re: Beznadziejny transfer iPlus GC79?! REMEDIUM!!!

Post autor: pwlj »

Cytat przycięty przez Moderatora ->Szadzik - Panie i Panowie tniemy zbędne cytaty!
Poprzednio miałeś jakiegoś wirusa lub pozostałości po innych konfiguracjach zapisane w rejestrze.
Nie miałem żadnych pozostałości w rejestrze, bo od kiedy mi nie działał tj. od grudnia zeszłego roku, to miałem z 5 formatów całego dysku. Nowy menadżer ma możliwosć ustawienia "lekkej wersji interfejsu" i w takiej wersji, zajmuje mi 1456KB pamięci...
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beznadziejny transfer iPlus GC79?! REMEDIUM!!!

Post autor: Enzo »

pwlj pisze:Miałem z tym straszne problemy....... Wszystkie problemy jak ręką odjął!
Tylko po co zakładać nowy temat :!: :?:
Trzeba było dopisać się do już istniejącego tematu o :!: iPlus Manager 1.4.
iPlus+E61i=FUN
ODPOWIEDZ