Neostrada - jak długo jeszcze mam czekać ?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
FILIP
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-06-01, 09:48

Neostrada - jak długo jeszcze mam czekać ?

Post autor: FILIP »

Witam,
Drugiego maja złożyłem zamówienie na neostradę , do dziś nie mam internetu , zamówienia nie da się skasować ,a infolinia tepsy wrzuca mi coraz to lepsze opowiastki.Stwierdzili mianowicie że moje zamówienie powiesiło się gdzieś w systemie i oni nie mogą ani go popchnąć ,ani anulować ! (ciekawe co mogą ?) . Dzwonię do nich co drugi dzień i cały czas słyszę to samo - żeby czekać , ale na co do cholery mam czekać , na zbawienie , na to aż system łaskawie przyjmie zamówienie , ale kiedy ? za tydzień , miesiąc , może rok ? Mam ich dość i chciałbym skorzystać z usług innej , normalnej firmy.Czy orientujecie się jakie możliwości są internetu bezprzewodowego w okolicach Warszawy ? Konkrertnie kierunek Mościska, Izabelin koło Warszawy.

Pozdrawiam
Filip
ober
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-05-28, 08:39
Lokalizacja: warszawa

problem

Post autor: ober »

ja też mam problem żeby założyć neostrade 3 lata temu skorzystałem z usługi 1 misiąc za 1 za darmo (na prube) no i po miesiącu oddałem im modem jekieś rok temu chce sobie neo założyć instaluje wszystko w domu i nie działa a oni na to że jestem za daleko od centrali i nie moge mieć neostrady a przecież miałem wcześniej . w końcu załozyłem sobie radiowke .
ODPOWIEDZ