Oferta Utrzymaniowa w Orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kanik88
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-02-03, 12:44
Lokalizacja: Ndg

Oferta Utrzymaniowa w Orange

Post autor: Kanik88 »

Mam pytanie odnośnie wspomnianej oferty utrzymaniowej , poniewaz przedluzylem ja przez internet i oczywiscie kurier przesle mi telefon i aneks do umowy do podpisania , i moje pytanie w zwiazku z tym czy na tym aneksie bede zamieszczone informacje dotyczace wybranych przeze mnie prezentow ? (wiem ze mozna je zmieniac podczas trwania umowy) , najlepiej jak by sie wypowiedzial ktos kto dostal taka umowe . Moje pytanie stad poniewaz wyslalem 2 maile do Bok Orange i dostalem 2 diametralnie inne informacje , także dzwonilem i wtedy Pani Orange :) powiedziala mi ze to bedzie zamieszczone , ale chce sie dowiedziec jak to jest w praktyce. Dzieki z góry

[ Dodano: 2009-02-04, 10:39 ]
Ma może ktoś jakieś sugestie ?
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oferta Utrzymaniowa w Orange

Post autor: marens »

Kanik88 pisze:Mam pytanie odnośnie wspomnianej oferty utrzymaniowej , poniewaz przedluzylem ja przez internet i oczywiscie kurier przesle mi telefon i aneks do umowy do podpisania , i moje pytanie w zwiazku z tym czy na tym aneksie bede zamieszczone informacje dotyczace wybranych przeze mnie prezentow ?
Tak
ODPOWIEDZ