sony ericsson g75e help!

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
vajroos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2005-11-20, 17:59
Lokalizacja: Warszawa

sony ericsson g75e help!

Post autor: vajroos »

Witam,

Mam pytanie w związku z modemem sony ericsson g75e. Podczas próby instalacji na komputerze stacjonarnym poprzez adapter bodajze Ricoha po instalacji wireless managera i podłączeniu modemu w trakcie uruchamiania wspomnianego juz programu wyskakuje błąd " nie można uruchumić aplikacji" i program zawiesza się. Myślałem że jest to wina procesora lub ramu ale wymieniłem na neico szybszego celerona 600 i dołożyłem ramu (obecnie 196) ale problem dalej występował. Nie pomogło przepięcie adaptera w inne sloty PCI. Pragne nadmienic ze win2k widzi i instaluje zarowno adapter jak i modem i nie wystepuje zaden konflikt przerwan. Co moze byc przyczyna i czy ktos sie spotkal juz z czyms takim? Sam modem chodzi w laptopie i wireless manager tam sie instaluje co wskazuje na wine adaptera ale z koleji na komputerze stacjonarnym system widzi adapter, instaluje go automatycznie a adapter wykrywa włożenie modemu.

Z gory dziekuje za jakiekolwiek wskazowki.
ODPOWIEDZ