która oferta najlepsza?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
askak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-06-30, 15:31

która oferta najlepsza?

Post autor: askak »

Chce kupić internet bezprzewodowy, która z ofert operatorów jest najkorzystniejsza? iplus, orange czy blue connect? internet potrzebny mi jest w pracy, pracuje w warszawie i poznaniu i sporo jezdze glownie miedzy tymi miastami. cena nie gra roli, chce miec jak najwiekszy zasięg i szybkosc i jak najmniej usterek.
z gory dzieki za rady!!!
Awatar użytkownika
Jojo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 500
Rejestracja: 2006-03-31, 16:31
Lokalizacja: Płońsk

Re: która oferta najlepsza?

Post autor: Jojo »

Obecnie na tą chwilę najlepiej wygląda oferta Plusa jeśli chodzi o limit przesyłanych danych i cięcia transferu obecnie 32kb/s, Era i Orange 8kb/s.
Więcej informacji
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=2951
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
mario006
Użytkownik forum
Posty: 45
Rejestracja: 2006-04-28, 14:31
Lokalizacja: Koszalin

Re: która oferta najlepsza?

Post autor: mario006 »

Jojo pisze: Era i Orange 8kb/s.
To wtakim razie ja musiałem mieć jakiś przywilej w Orange skoro mi dawali ograniczenie 16 kbps :D .

Ogólnie mówiąc Orange ma lepszy zasięg EDGA. A jeżeli zalęzy Ci na UMTS to najlepiej jak sam przejzysz mapki zasięgu UMTS wszystkich operatorów(w Warszawie i Krakowie).
Alkohochlik
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2006-03-19, 10:47

Re: która oferta najlepsza?

Post autor: Alkohochlik »

chyba w orange daja do 20/25 kb/s :)
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: która oferta najlepsza?

Post autor: klisza »

"Limity w polskich sieciach aktualnie wygladaja tak: Era z BC tnie po przekroczeniu ~0,5/2 GB (zaleznie od opcji) do 8 kbps (gwarantowane - wg konsultanta BC - nie sprawdzone osobiscie, wiec nie recze na 100 %, opieram sie 'tylko' albo 'az' na 3 niezaleznych konsultantach z Ery oraz BC) ; Plus z iP tnie po przekroczeniu ~1 GB do 8 kbps (gwarantowane - z moich doswiadczen osobistych oraz wg konsultantow (indywidualnych, nie biznesowych) Plusa) ; natomiast Orange: w starej Licencji GPRS po przekroczeniu limitu ~0,5 GB tnie do 8 kbps, w starej Licencji EDGE [EDGE/WLAN] badz nowych Twoj Internet/Business Everywhere Standard po przekroczeniu limitu odpowiednio ~1 GB (Licencja EDGE [EDGE/WLAN]) badz ~0,5 GB (Twoj Internet/Business Everywhere Standard) tnie do 16 kbps, natomiast w starej Licencji UMTS [3G/WLAN] oraz w nowych Twoj Internet/Business Everywhere Premium po przekroczeniu limitu ~2 GB tnie do 64 (SIC!) kbps. Ergo: redukcji w samym GPRS w tych 3 ostatnich opcjach _nie_ma_. Tak na boku: wybor jest wg mnie oczywisty (cena tez dosyc atrakcyjna: 89 netto za Business Everywhere Premium na 12 miesiecy - oraz podobnie (minimalna roznica cenowa) dla klientow indywidualnych)... :)"


Info wziąłem z tej strony

Oczywiście co do iPlusa informacja jest już nieaktualna bo teraz tną do 32 kb/s.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
ODPOWIEDZ