Dlaczego nie można sie do mnie dołonczyć?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
t0mmy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-15, 16:13

Dlaczego nie można sie do mnie dołonczyć?

Post autor: t0mmy »

Mam łoncze radiowe, i mój qmpel też. Ja robie serwer i podaje mu ip, a tak przy okazji (to które ip podaje sie) bo biore to z stronki www.whatismyip.com i z lini comend ipconfig, czyli mam 2 rózne ip oba prubujemy i nici. On nie może się dołonczyć; <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> mu nie wykrywa mojego serwa. Dlaczego tak jest? Nie wiem czy to ważne, ale testuje to wszystko na grze Quake 2. Prosze o odpowiedź. Dzięki.
t0mmy
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Dlaczego nie można sie do mnie dołonczyć?

Post autor: cdx »

t0mmy pisze:Mam łoncze radiowe, i mój qmpel też. Ja robie serwer i podaje mu ip, a tak przy okazji (to które ip podaje sie) bo biore to z stronki www.whatismyip.com i z lini comend ipconfig, czyli mam 2 rózne ip oba prubujemy i nici. On nie może się dołonczyć; <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> mu nie wykrywa mojego serwa. Dlaczego tak jest? Nie wiem czy to ważne, ale testuje to wszystko na grze Quake 2. Prosze o odpowiedź. Dzięki.

zadzwon do swojego ISP on ci to ladnie wszystko wytlumaczy dlaczego na tym !!! łonczu !!! nie dziala
Awatar użytkownika
t0mmy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-15, 16:13

uhm...

Post autor: t0mmy »

ip wewnętrzne. Na tym gownie moge się tylko dołanczać. Chyba, że se dopłace. LOL.
t0mmy
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dlaczego nie można sie do mnie dołonczyć?

Post autor: morion »

proponuję poczytać o zastosowaniach literki "ą" w języku polskim...

a tak w temacie to za luksusy sie płaci, tak jakoś juz jest ;)
jutro to dzis... tyle że jutro :)
ODPOWIEDZ