Firma sprzedająca dostęp do internetu radiowego

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
czacha
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-07-11, 21:21

Firma sprzedająca dostęp do internetu radiowego

Post autor: czacha »

Firma sprzedjąca dostęp do internetu.

To jest temat przewodni mojej wiadomości. Chciałbym założyć firme sprzedającą dostęp do internetu drogą radiową. Oczywiście muszę stworzyć Acces Point. Opodiwedni sprzęt itp. Mam problem jednak z kwestią pozyskania przezemnie dostępu do internetu. Muszę wykupić u jakiejś firmy usługę dostępu do internetu, którą potem będę mógł sprzedawać?? Czy dobrze rozumiem?? Jeżeli jest ktoś kto mógłby mi to wszystko wytłumaczyć proszę o kontakt!!
czacha
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-07-11, 21:21

Zmienię pytanię

Post autor: czacha »

Postanowiłem zmienić trochę pytanie bo było mało trafne jak potem zauważyłem. Jakiego wybrać usługodawcę ISP łącza abym mugł swiadczyc przyzwoitą usługe internetu radiowego?

Jaką firmę wybrać, jaka konkretnię usługę?!
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Firma sprzedająca dostęp do internetu radiowego

Post autor: MaxFM »

czacha pisze:Jaką firmę wybrać, jaka konkretnię usługę?
to zalezy jak duża ma to być siec i jakich ISP masz w poblizu. Licza sie oczywiscie ceny. Moze polpak z tepsy :?
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Zmienię pytanię

Post autor: cdx »

czacha pisze:Postanowiłem zmienić trochę pytanie bo było mało trafne jak potem zauważyłem. Jakiego wybrać usługodawcę ISP łącza abym mugł swiadczyc przyzwoitą usługe internetu radiowego?

Jaką firmę wybrać, jaka konkretnię usługę?!

a gdzie mieszkasz w warszawie czy w lesie ?

moze na poczatek sprawdz jaka konkurencja w okolicy jakie ceny maja czy beda chetni na twoj net jaki i ile kosztuje sprzet, lacze i jeszcze ze 100 innych pytan
napisz sobie na kartce policz i dojdziesz pewnie do wniosku ze sie nie oplaci ;)
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Firma sprzedająca dostęp do internetu radiowego

Post autor: ikw »

jesli na tym forum - bez obrazy kogo kolwiek - ktos pisze ze chce zalozyc firme ktora bedzie dostarczala droga radiowa internet to apeluje o nieodpowiadanie na takie posty. Dostarczanie internetu nie jest w niczym podobne do dostarczania ludzia pod drzwi butelek z mlekiem i gazety.
Wymaga duzej wiedzy. A jesli ktos zaklada neta kupujac na allegro serwer (jeszcze bez podzialu lacza) , antente dookolna i apeka...i zaczyna nadawac to potem forum pelne jest pytan typu - "100 metrow od nadajnika a ja mam transfer dwa kilo . admin mowi ze wszystko gra . co mam robic?" a nic nie masz robic bo ten admin zalozyl siec miesiac wczesniej pytajac na forum jak to sie robi.
w odpowiedzi na watek glowny tego tematu:
nie rob popeliny ! daj sobie spokoj! zabierz sie za cos innego!
pzdr!

p.s.
nie stwarzaj acces pointow
ODPOWIEDZ