sieć domowa

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
novy__
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-07-19, 15:14

sieć domowa

Post autor: novy__ »

jak zrobic siec z trzech komputerów:
-serwer z internetem na sieciowce
-dwa komputery w innych pokojach

interesuje mnie internet bezprzewodowy. czy mozna np dokupic 3 karty wireless lan i z serwera udostepnic połaczenie internetowe droga radiowa do dwoch pozostalych komputerow?
prosze o pomoc
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: sieć domowa

Post autor: ikw »

nowy? ale chyba nie leniwy ani nie slepy prawda?
no to poczytaj sobie forum a znajdziesz odpowiedz.
pzdr!
novy__
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-07-19, 15:14

Re: sieć domowa

Post autor: novy__ »

spoko. nie ulatwiasz mi sprawy

EDIT:
Sro Lip 19 20:00:20 2006
ale ja pytam tylko o to, czt jest potrzebne jeszcze jakies urządzenie do podłaczenia tego wszystkiego. czy wystarcza karty sieciowe+serwer?


--
Sklejenie postów przez moderatora (BliSki)
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: sieć domowa

Post autor: ikw »

kto powiedzial ze CI sprawe utrudnie....poprostu nie ma sensu pisac tego samego . Ale zeby nie bylo to tak...mozesz tak zrobic...wpiac jedna sieciowke do serwera...udostepnic na niej internet...i podlaczyc sie dwoma innymi .
mam nadzieje ze to wszystko jest w miare niedalekiej odleglosci...bo jak to bedzie pietro nizej w drugim koncie domu to powodzenia z sygnalem.
generalnie jeszcze mozesz zakupic rotuter z wirelesem ....bedzie drozej...ale serwer nie bedzie musial caly czas chodzic.
pzdr!
ODPOWIEDZ