Polećcie internet :)

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
loko0709
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-07-19, 12:08
Lokalizacja: Chrzanów

Polećcie internet :)

Post autor: loko0709 »

Witem, wlasnie kupiłem sobie laptopa i chce sobie do niego zalozyc internet bezprzewodowy.
co moglibyscie polecic ? nigdy nie mialem do czynienia z bezprzewodowym internetem, no kiedys mialem radiowke ale to do stacjonarnego kompa teraz bardziej interesuje mnie cos co moglbym uzywac przemieszczajac sie :0 patrzylem na oferte blueconnect`u ale ceny "troszke" zniechecajace...

czekam na fachowe porady i z gory dzieki :wink:
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polećcie internet :)

Post autor: morion »

wszystko zalezy czego po tym łaczu oczekujesz i gdzie mieszkasz...
jutro to dzis... tyle że jutro :)
loko0709
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-07-19, 12:08
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Polećcie internet :)

Post autor: loko0709 »

na razie łącze wystarczy mi nawet 256 Kbps mieszkam na poludniu polski kolo krakowa, zastanawiam sie nad blueconectem, organge, era jak myslicie ktora z tych ofgert bezdie najatrakcyjniejsza?
dziwi mnie troche Twoje pytanie gdzie mieszkam bo przeciez jezdzac po calej polsce chce miec internet zawsze pod ręka wiec co to za róznica gzdie mieszkam :> dlatego tez nie szukam pomocy u zadnego lokalnego odbiorcy ktory obslugiwalby najblizsze regiony, chodzi mi o zasieg mniej wiecej na Poslke, chociaz na te wieksze miasta (i nie mowie tutaj o hot spocie;) )
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polećcie internet :)

Post autor: morion »

pytałem bo róznica jest zasadnicza, nie napisałeś wczesniej że chcesz z tym śmigac po polsce, dla mnie przemieszczanie może być równie dobrze na wrotkach po garażu ;)
jesli chcesz używać tego po domu to tylko net radiowy, zadnych gsmów ale jeśli chcesz ruszac w trase to porównaj ceny operatorów i zasięgi pokrycia w miejscach gdzie bywasz... regiony turystyczne w szczególności obstawiala dawna "idea" co do ery i plusa to niestety jest róznie, przynajmniej w górach
jutro to dzis... tyle że jutro :)
loko0709
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-07-19, 12:08
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Polećcie internet :)

Post autor: loko0709 »

a nie wiesz jak przedstawiaja sie ceny? ja dzownilem juz do tp`sy i po tym co uslyszalem oferta blue connectu okazala sie bardzo atrkakcyjna :lol: zgadnij ile w tpsa powiedizeli mi za taka przyjemnosc ? 2 000 aktywacja 2 000 abonament na łączach 128 Kbps :) tlyko sie usmiechnolem :lol:
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polećcie internet :)

Post autor: morion »

o gsm sie nie wypowiadam bo nie korzystam z dostepu do netu ta droga
jutro to dzis... tyle że jutro :)
ODPOWIEDZ