e-faktura Play Online

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
eth_0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2007-06-14, 13:49
Lokalizacja: Kielce

e-faktura Play Online

Post autor: eth_0 »

Witam,

Jakiś czas temu zamówiłem sobie usługe e-faktura w Play Online, myślę sobie będzie mi potrzeba to sobie potem wydrukuję. No i własnie postanowiłem sobie pobrać te moje e-faktury i wydrukować niestety nie jest to takie proste. E-faktury wystawiane są w postaci plików XML, wszystko pięknie tylko do pliku nie są załączane pliki ze schematem wyglądu tej faktury. Dokładnie to wygląda tak że w pliku XML jest informacja:

Kod: Zaznacz cały

<einvoice xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:noNamespaceSchemaLocation="p4iv.xsd">
ale nigdzie nie ma pliku "p4iv.xsd"

Zgłosiłem to na ichni helpdesk no i dostałem najpierw odpowiedź:

Kod: Zaznacz cały

Uprzejmie informujemy, iż w celu uzyskania możliwości podglądu i  wydrukowania e-faktury niezbędny jest program obsługujący pliki w formacie .xml*.
a potem (gdy zwróciłem im uwagę że brakuje tego pliku):

Kod: Zaznacz cały

Uprzejmie informujemy, że fakturę elektroniczną można otworzyć przy użyciu notatnika lub dowolnej przeglądarki internetowej. Nadmieniamy przy tym, że faktura elektroniczna nie ma wyglądu dokumentu w formacie PDF. W związku z tym nie ma możliwości jej wydrukowania.
No i teraz mam problem bo nie bardzo będę mógł te faktury rozliczyć w rozliczeniu rocznym (odpisać od podatku)
Jednak bezproblemowo bedzie mozna rozliczyc takie faktury z urzedem skarbowym.
W zwiazku z powyzszym juz mi ta wizualizacja nie jest tak potrzebna ;)

A może Wy macie jakiś sposób na podgląd tych faktur?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: e-faktura Play Online

Post autor: ja.michal »

Po zalogowaniu do konta z tego co czytam powinna być możliwość pobrania pliku zip z wszystkimi plikami z danej faktury.
ODPOWIEDZ