Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szmitz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 888
Rejestracja: 2008-12-08, 17:10
Lokalizacja: DE:Uhingen

Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: szmitz »

tuBiedronka pisze:W czwartek (6 sierpnia 2009 roku) wirtualny operator telefonii komórkowej tuBiedronka wprowadzi do swojej oferty pierwszy telefon wyposażony w odbiornik telewizyjny. Producentem telefonu jest myPhone.

Nowy telefon komórkowy w sieci tuBiedronka - MyPhone 8810 obsługuje dwie karty SIM, posiada dotykowy ekran, odtwarzacz mp3 i mp4, aparat 640x480 px, gniazdo kart micro SD, czytnik ebook TXT,analogowy odbiornik tv, alarm, kalendarz, kalkulator, organizer, przelicznik walut , stoper, zegar, zestaw głośnomówiący.
W ofercie sieci tuBiedronka dostępny będzie od 6 sierpnia 2009 roku w cenie 299 zł za zestaw (karta SIM tuBiedronka + telefon). Przypomnijmy, że od11 maja 2009 roku użytkownicy komórkowej sieci tuBiedronka mogą prowadzić rozmowy telefoniczne w cenie 25 groszy za minutę połączenia. Nowa opłata obejmuje wszystkie krajowe sieci z wyjątkiem Play.
Źródło: tuBiedronka
Ostatnio zmieniony 2009-08-05, 20:07 przez szmitz, łącznie zmieniany 3 razy.
Netia 2Mb/s. :)
Router:D-Link DIR-655 + Modem : D-Link DSL-320T i E3131, 12.9.2013 3G Networks
Awatar użytkownika
SQ08
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 694
Rejestracja: 2007-08-21, 21:20
Lokalizacja: Germany

Re: Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: SQ08 »

Najlepszy element tego telefonu to aparat. :hyhy:
“The only problem with Microsoft is they just have no taste..and they don't bring much culture into their products.”

Steve Jobs.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: Jo_gurt »

Właśnie rzuciłem okiem i się przyglądam - czy to rozdziałka aparatu czy wyświetlacza ;)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: Jaco »

Instrukcja obsługi http://www.myphone.pl/8810/ :hyhy:
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: krystianb »

Że chrząszcz zarzyczył sobie własny soft to mnie zadziwiło. Co do tv to nie wiem czy to takie dobre, półmetrowa delikatna antenka bardzo wrażliwa na połamanie, a do tego niedługo zaczną się płacze dlaczego mi TV przestało działać (dvbt)
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
szmitz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 888
Rejestracja: 2008-12-08, 17:10
Lokalizacja: DE:Uhingen

Re: Telefon z TV w sieci tuBiedronka

Post autor: szmitz »

To jeszcze w ta TV analogowa w tym telefonie więc biedronka kupiła na wyprzedaży te telefony i za 299 zł je opycha ludzią naiwnym . A ta antena taka jak kiedyś w telefonie była . A interesuje mnie czy w każdym miejscu będzie zasięg TV . :D Na pewno nie .
Netia 2Mb/s. :)
Router:D-Link DIR-655 + Modem : D-Link DSL-320T i E3131, 12.9.2013 3G Networks
ODPOWIEDZ