nokia 6630

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kompot

pytanie do specy

Post autor: kompot »

ja rozpoznam przejscie w noki6630 z gprs na edge?dokladnie od dzis mam aktywna opcje i plus, i interesuje mnie czy to samoczynnie sie zmienia gdy jest w zasieg?
Gość

Re: nokia 6630

Post autor: Gość »

przylanczam sie do teo pytania. U mnie dla odmiany Nokia 6020 i jak sie polacze pokazuje 460,8 kb/s w i plusie a transfer 7/8 KB/s przy sciaganiu. Mieszkam w centrum Lodzi wiec teoretycznie powinienem miec zasieg edge.
.

Re: nokia 6630

Post autor: . »

Anonymous pisze:przylanczam sie do teo pytania. U mnie dla odmiany Nokia 6020 i jak sie polacze pokazuje 460,8 kb/s w i plusie a transfer 7/8 KB/s przy sciaganiu. Mieszkam w centrum Lodzi wiec teoretycznie powinienem miec zasieg edge.

460 kb/s to jest przedkosc portu nie polaczenia z iplus. Laczac telefon kabelem przez port USB 2.0 chyba max. jest wlasnie 460 kb/s. I tak nie ma znaczenia czy usawisz 115, 230 czy 460 we wlasciwosciach polaczenia 'Dial-up' - efekt jest taki sam . Z tego co piszesz osiagasz przedkosci modemowe (ok. 56 kb/s), wiec max. gprs. Korzystam z SIMDATA 2, nie mam edge, a reszta podobnie.
[email protected]

Re: nokia 6630

Post autor: [email protected] »

No właśnie. Mi przez BT komp pokazuje 115 kb/s połączenie z komórką, alt to nie jest prawda, bo UMTS śmiaga ok. 400 kb/s sprawdzam kilkoma programami niezależnymi i te same wyniki pokazują. Na stałe mam zaistalowany NetMeter - polecam, malutki działa w tle i pokazuje to co najistotniejesze:-)
ODPOWIEDZ