Problem z predkośćią i PINGAMI.

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yarecki2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2006-08-30, 22:47
Lokalizacja: Pu?awy

Problem z predkośćią i PINGAMI.

Post autor: yarecki2 »

Witam.
Jestem tu nowym uzytkownikiem tego forum i mam kilka pytań do orientujących się w temaćie co jak i dlaczego.

Wchodząc na stronki czasami jest problem z otwieraniem się ich i trwa to zbyt długo lub <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> się nie otwierają.
Sprawdzając prędkość jest w granicach 1570kb/s,700kb/s,230kb/s,30kb/s i takie tam wachania.
Gwarantowana predkośc przez admina powinienem mieć 512kb/s dow i 256kb/s upl.
Zgłaszałem te problemy adminowi i zmieniali mi kanały,potem antene wraz z wiralesem i nic to nie dało bardzo,no moze na jakiś czas.
Sprawdzajac pingi do serwera u admina czasami leca super a czasami zrywa połączenie kilka razy pokolei i nadodatek nie mogą sobie z tym fantem poradzić.
A jeszcze taka sprawa iż zaczeły się problemy po tym jak piorun trafił w ich nadajnik i cis sie tam popaliłi im,ale podobno sprzet zostal wymieniony bo spalił siee tylko zasilacz lecz wymienili wszystko i tak sie dzieje do tej pory ze jest lub prawie jest net.
Pozdr.....
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Problem z predkośćią i PINGAMI.

Post autor: MaxFM »

Moze czas zmienic ISP
ODPOWIEDZ