mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
natalijos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-08, 17:45
Lokalizacja: Poznań

mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Post autor: natalijos »

kiedyś jak chciałam się połączyć z netem to kilkalam na ikonę "neo+" i tam otwierały się jakieś porty rejestrowanie w sieci werfikowanie hasła itd w sumie żeby się połączyć trzeba było tylko kliknąć na a tę ikonę, a teraz powrociła stara metoda.. ikonka jest pomarańczowa z napisem "Neostarda Plus" wchodząc w nią muszę kliknąć w prawo na połącz.. nie żebym była tak leniwa i kliknąć mi się nie chciało ;p , ale nie lubię zmian poza tym to paskustwo cały czas jest na dole w pasku leci czas i ogólnie mnie wnerwia, ponoć w ustawieniach można to zmienić ale gdzie dokładnie i jak :cry:
natalijos
Awatar użytkownika
hubikas
Stały użytkownik forum
Posty: 106
Rejestracja: 2006-05-25, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Re: mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Post autor: hubikas »

Ustaw polaczenie poprzez Dial-Up i wyrzuc to paskudztwo Neostrady!!
iPlus + NOKIA 6650 = UMTS = ~ 45kB/s :-) 2006r stare czasy, kto to jeszcze pamieta :-)
natalijos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-08, 17:45
Lokalizacja: Poznań

Re: mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Post autor: natalijos »

a mogę prosić o ścieżkę jak to zrobić ? :love5: nie wiem za bardzo w co mam wejść pewnie, wchodziłam już w panel sterowania i tam wszystko przeryłam możliwe, że weszłam tam gdzie nie trzeba :P w ogóle dziekowajki wielkie za pomoc :*:*:*
natalijos
Awatar użytkownika
hubikas
Stały użytkownik forum
Posty: 106
Rejestracja: 2006-05-25, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Re: mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Post autor: hubikas »

1. Odinstaluj oprogramowanie neostrady oraz usun modem.
2. Przed ponownym wylaczeniem komputera odlacz modem od komputera.
3. Uruchom ponownie komputer i po tej operacji podlacz modem pod port USB, system zapyta o sterowniki, ktore znajduja sie na plycie dolaczonej z neostrada. Modem powinien poprawnie sie zainstalowac w systemie. Nie instaluj nic innego z tej plyty orocz sterownikow do modemu !!
4. Jesli do tej pory wszystko jest ok, kolejnym krokiem jest utwozenie nowego polaczenia Dial-Up.
5. Mam nadzieje ze pracujesz na XP, bo na przyladzie tego systemu bede omawial te "zagadnienie" :D
6. Przejdz do Panelu Sterowania, dalej Polaczenia Sieciowe, dalej kiknij u gory na Plik i wybierz Nowe polaczenie, otworzy sie kreator tworzenia nowego polaczenia i dalej zaznaczasz - "Polacz z Internetem", dalej "Konfiguruj moje poleczenie recznie", dalej zaznacz pierwsze od gory "Polacz uzywajac modemu telefonicznego",dalej pojawi sie wybor modemow i musisz zaznaczyc ten ktory sluzy do polaczenia z neostrada, dalej pojawi sie okienko gdzie trzeba wpisac nazwe polaczenia, ktora moze byc dowolna, np. Neo, dalej trzeba wpisac nr tel. i tutaj wpisz *, dalej trzeba bedzie wpisac nazwe i haslo uzytkownika, trzeba podac dane , ktore dostalo sie podczas piewrszej rejestracji Neostrady, dalej juz tylko klikasz "dalej" i polaczenie gotowe. Utworzy sie ikona z polaczeniem i klikasz na niej dwa razy, a jak sie otworzy okienko, klikasz "wybierz numer", pojawia sie pewne komunikaty, a jesli wszystko bedzie dobrze zrobione, na dole obok zegara systemowego pojawia sie dwa "telewizorki" pokazujace szybkosc polaczenia, pozostaje wlaczyc tylko przegladarke i korzystac z internetu :D
iPlus + NOKIA 6650 = UMTS = ~ 45kB/s :-) 2006r stare czasy, kto to jeszcze pamieta :-)
natalijos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-08, 17:45
Lokalizacja: Poznań

Re: mała wkurzając sprawa odnośnie łączenie z internetem :P

Post autor: natalijos »

dziekuje bardzooooo :) precz z tą pasukdą :) hehe dobra to biorę sie od razu do pracy :)
natalijos
ODPOWIEDZ